قیمت سیم جوش

لیست قیمت روزانه فروش سیم جوش

سیم جوش

در انجام برخی فرآیندهای جوشکاری به یک ماده نیاز است که جهت پر کردن فضاهای خالی استفاده گردد که به این ماده سیم جوش گفته می شود. 

انواع سیم جوش : سیم جوش توپر Solid Wires ، سیم جوش های تو پودری (Cored Wires)

انواع سیم جوش 

1 - سیم جوش CO2


 این سیم جوش در جوشکاری های یکنواخت و سرعت بالا کاربرد دارد، سیم جوش با گاز آرگون مورد مصرف قرار میگیرد و در سایز ها و آلیاژ های متفاوتی موجود است که بر اساس جنس و نوع سازه انتخاب می شود.

2 -  سیم جوش میگ - مگ (Mig-Mag)


انواع سیم جوش میگ – مگ : بدون آلیاژ ، کم آلیاژ ، آلیاژ برای فولاد ضد زنگ و آلیاژ پایه نیکل هستند، در هنگام استفاده از سیم جوش میگ – مگ نیاز به یک منبع داریم که از قوس الکتریکی به عنوان منبع استفاده می شود. 

3 - سیم جوش توپودری


سیم جوش توپودری به سیم جوش مگ شبیه است، در واقع سیم جوش توپودری مثل یک لوله تو خالی است که درون آن پودر مخصوصی دارد. 

4 - سیم جوش زیر پودری


سیم جوش زیر پودری در انواع بدون آلیاژ، کم آلیاژ و آلیاژی ضد زنگ موجود است و برای کارهایی همچون راه آهن و کشتی سازی کاربرد دارند.

5- سیم جوش تیگ


جوشی که با سیم جوش تیگ زده شود داری استحکام بالایست و در فولادهای ساختمانی، مخازن تحت فشار و ... کاربردیست. سیم جوش تیگ نیز دارای انواع بدون آلیاژ، کم آلیاژ ، آلیاژ برای ضد زنگ و آلیاژ بر پایه نیکل می باشد. 

کارخانه های تولید کننده سیم جوش 

سیم جوش آما، سیم جوش میکا، سیم جوش فیلارک ، سیم جوش تیک تاک، دنیای سیم جوش ، سیم زیپ ، صنعت تجارت مهر ، اکستروژن بهین ، الکترود رضا 

قیمت سیم جوش 

به طور کلی بسته های سیم جوش به صورت 5 کیلویی عرضه می گردد و کیفیت و جنس و برند در قیمت سیم جوش ها تاثیرگذار است برای آگاهی و دریافت مشاوره های بیشتر در مورد خرید و قیمت سیم جوش می توانید با کارشناسان حرفه ای آهن پرایس  با شماره 02154103 تماس حاصل فرمایید.

در حال دریافت آخرین قیمت سیم جوش ...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت سیم جوش