اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
فلنج دنده ای مشهد
1401/04/11

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

فلنج دنده ای Screw Flange

فلنج یک قطعه به شکل دیسک است که برای تصال لوله و شیرآلات مورد استفاده قرار می گیرد، جنس فلنج دنده ای می تواند از کربن استیل، استنلس استیل و یا فولادهای آلیاژی باشد.
فلنج ها به این صورت تعبیه می گردند که از یک سو به لوله و سوی دیگر به فلنج دیگر متصل می گردد که شیوه اتصال فلنج ها به یکدیگر از طریق پیچ و مهره می باشد و قابلیت باز و بسته کردن را دارد. 

فلنج دنده ای چیست؟

فلنج دنده ای جوشکاری ندارد و قابلیت بازو بسته شدن را دارد اما در عین حال چون جوشکاری نشده است از آب بندی کامل فلنج دنده ای نمی توانیم مطمیئن باشیم. فلنج دنده ای یا به عبارتی رزوه ای توسط قطعه ای به نام گسکت آب بندی می شود. واژه گسکت به معنی نوار آب بند است و این قطعه مابین دو فلنج قرار می گیرد و از نشت سیالات پیشگیری می نماید.


انواع گسکت: 

گسکت فلزی، گسکت نیمه فلزی، گسکت غیرفلزی 

عمدتا فلنج های دنده ای برای لوله های با قطر حدود 1.2 اینچ تا 2 اینچ تولید میگردند و چون جوشکاری ندارند برای سیالات با فشار و دمای بالا کاربردی نیستند. 
فلنج ها عمدتا دارای استاندارد ANSI B16.5 هستند و کلاس 150، 300،400، 600، 900، 1500 و 2500 در آنها مرسوم است، اگر عدد کلاسها را 2.4 برابر نماییم عدد بدست آمده فشار کارکرد است که این فشار را برای فلنج های مختلف با واحد PN  تعریف می نمایند.

مشخصات فلنج ها بر روی بدنه آن ها یا بصورت پلاک حک شده است مشخصاتی از جمله نام تولید کننده، میزان فشار قابل تحمل، استانداردهای ساخت فلنج، مدل فلنج (گلودار، اسلیپون، کور و ساکت ولد) و همچنین قطر اسمی  حک می گردد. 

کارخانه تولید کننده فلنج دنده ای 

کارا پرنیان شرق

قیمت فلنج دنده ای 

قیمت فلنج دنده ای  به عوامل متعددی از جمله قیمت سنگ آهن، کیفیت و برند و ... وابسته است، جهت دریافت پیش فاکتور و مشاوره با کارشناسان حرفه ای آهن پرایس می توانید با شماره 02154103 تماس حاصل فرمایید.

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت فلنج دنده ای

ahanprice