قیمت ناودانی اروپایی

لیست قیمت روزانه فروش ناودانی اروپایی

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
ناودانی اروپایی ترکیه
1401/04/15

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
کارخانه:
ناودانی اروپایی فایکو
1401/04/15

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

از پروفیل های ناودانی UNP در بازار کشور ناودانی اروپایی می باشد که مشخصه بارز آنها وزن بیشتر نسبت به ناودانی های ایرانی است. علت سنگین بودن وزن آنها، بالا بودن میزان ضخامت آنها می باشد. گفتنی است که سایز ناودانی های اروپایی از 40 شروع می شود و تا 400 ادامه دارد از ناودانی اروپایی بیشتر در پروژه های صنعتی و یا ساختمانی بزرگ استفاده می شود که نیاز به ضخامت بیشتری در ناودانی است.

قیمت ناودانی اروپایی UNP که در اصطلاح بازار به آن ناودانی سنگین هم گفته می شود به نسبت قیمت ناودانی ایرانی بالاتر است که بخاطر کیفیت و وارداتی بودن آن منطقی به نظر می رسد. ناودانی های اروپایی موجود در بازار ایران معمولا تولیدات ترکیه، روسیه و حتی چین می باشد که استاندارد مد نظر اروپا را دارا می باشند. با این وجود بیشتر خریداران ناو های ترکی را ترجیح می دهند. معمولا از نوع ناودانی در پروژه های صنعتی و ساختمانی بزرگ بصورت های مختلفی استفاده می شود، از جمله استفاده در باد بند ها بصورت تکی یا جفت، در تیر ها، در ستون ها بصورت جفت و همچنین در خرپا سازی بصورت جفت. ناودانی ها به 2 صورت نورد سرد (شکل دادن ورق های فولادی از طریق خم کردن و پرس) و نورد گرم (از نورد گرم شمش فولادی) تولید می شوند.

قیمت ناودانی اروپایی

قیمت ناودانی اروپایی از عواملی چون قیمت تمام شده آن در کشور مبدا ( که خود بسته به عواملی چون قیمت سنگ آهن به عنوان مواد تشکیل دهنده، قیمت نفت به عنوان انرژی تامیین کننده چرخه تولید ، هزینه های حمل و نقل و تورم جهانی است) و میزان برابری ارز تبادلی و میزان تقاضا در بازار تاثیر پذیر است. قیمت روز ناودانی اروپایی UPN در سایت آهن پرایس قابل مشاهده و بررسی است و میتوانید لیست قیمت ناودانی اروپایی را به صورت یکجا در از قیمت ناودانی وب سایت آهن پرایس تهیه کنید.خرید ناودانی اروپایی از آهن پرایس به معنای خرید به بهترین قیمت است و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با قسمت فروش ناودانی اروپایی در ارتباط باشید.

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
نحوه خرید ناودانی اروپایی از مجموعه ی آهن پرایس به چه صورت می باشد؟

شما می توانید پس از برقراری تماس با شماره 54103-021 و کسب مشاوره رایگان از کارشناسان ما، نسبت به دریافت پیش فاکتور و خرید ناودانی اروپایی اقدام نمایید.

طول هر شاخه ناودانی اروپایی چند متر می باشد؟

طول هر شاخه ناودانی اروپایی 12 متر می باشد.

ناودانی اروپایی تا چه سایزی در بازار موجود می باشد؟

ناودانی اروپایی به طور معمول تا سایز 22 در بازار آهن موجود می باشد.

حداقل تناژ قابل خرید چه میزان می باشد؟

فرایند خرید در مجموعه آهن پرایس بسیار منعطف می باشد و مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند.

ارسال و تحویل بار چه مقدار زمان احتیاج دارد؟

بسته به میزان سفارش تحویل بار 1 الی 2 روز کاری زمان می برد.

-

قیمت ناودانی اروپایی

ahanprice