قیمت ناودانی ایرانی

لیست قیمت روزانه فروش ناودانی ایرانی

ناودانی UNP از یکی از پروفیل ها آهنی مورد استفاده در ساختمان سازی و صنایع مختلف است که در ساختمان به صورت تک یا جفت در تیرها، در ستون ها و خرپا سازی مورد استفاده قرار می گیرد. ناودانی ها به صورت ساده یا مشبک تولید و عرضه میشوند که ناودانی مشبک از ورق گرم گالوانیزه شده به صورت سرد یا گرم به دست می آید و در ساخت سازه های سبک فولادی استفاده می شود. ناودانی دارای ابعاد متفاوتی می باشد و بیشتر در ساخت پل های باربر از آن استفاده می شود. یکی ازمهم ترین عبارت هایی که برای مشخصات ناودانی مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از:

  • ارتفاع ناودانی: با h نشان می دهند.
  • ضخامت جان: با t نشان می دهند.
  • عرض بال: با b نشان می دهند.
  • ضخامت بال: با tg نشان می دهند.
  • وزن هر متر: با G نشان می دهند.

در ایران دو نوع ناودانی در بازار موجود است: ناودانی ایرانی و ناودانی اروپایی که قیمت ناودانی ایرانی به مراتب کمتر از قیمت ناودانی اروپایی است. از جمله ناودانی های ایرانی موجود در بازار می توان به ناودانی اصفهان، ناودانی ناب تبریز، ناودانی شکفته، ناودانی منظومه، ناودانی اسپیرال،ناودانی آریان و ابهر اشاره کرد.

قیمت ناودانی ایرانی

قیمت ناودانی متاثر از نوسان کلی قیمت اهن و فولاد است و به پیروی از افزایش یا کاهش مقاطع فولادی قیمت ناودانی ایرانی هم افزایش یا کاهش پیدا می کند. قیمت اهن نیز متاثر از عواملی چون قیمت جهانی سنگ آهن قیمت حامل های انرژی، تعرفه های حمل و نقل و میزان تورم جهانی می باشد. البته در ایران عوامل سیاسی و نوسانات ارز ملی و همچنین میزان تورم داخلی نیز بر قیمت ناودانی ایرانی تاثیر گذار هستند.قیمت ناودانی ایرانی اسپیرال به نسبت سایر برند های تولید کننده ناودانی بالاتر است و از طرفی نیز ناودانی ناب تبریز از محبوبیت بیشتری به لحاظ کیفیت در میان مصرف کننده ها برخوردار است.

قیمت روز ناودانی ایرانی کارخانه های مختلف را میتوانید در سایت آهن پرایس مشاهده و مقایسه کنید لیست قیمت ناودانی ایرانی کارخانه های مختلف برای خرید ناودانی ایرانی با برند مد نظر به شما کمک می کند راحتر تصمیم بگیرید. فروش ناودانی ایرانی در آهن پرایس با بهترین و مناسب ترین قیمت صورت میگیرد و در تناژ بالا فروش ناودانی به قیمت کارخانه می باشد.

در حال دریافت آخرین قیمت ناودانی ایرانی ...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
خرید ناودانی به چه صورتی انجام می پذیرد؟

شما می توانید پس از انتخاب ناودانی مورد نیاز خود، با شماره 54103-021 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان مجموعه آهن پرایس در خصوص خرید ناودانی و دریافت پیش فاکتور و ارسال بار، مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کدام کارخانه ها ناودانی سبک تولید می کنند؟

در داخل کشور کارخانه هایی همچون شکفته و فولاد تهران، ناودانی سبک تولید می کنند که شما می توانید به منظور سفارش خرید ناودانی سبک و سنگین با کارشناسان ما در تماس باشید.

چند نوع ناودانی در بازار آهن موجود می باشد؟

ناودانی ها در مجموع به دو دسته فابریک و پرسی تقسیم می شوند که بنابر ویژگی هایی خاص خود کاربردهای متفاوتی دارند.

تحویل ناودانی به مشتری به چه مقدار زمان احتیاج دارد؟

تحویل بار از مبدأ به مقصد 1 الی 2 روز کاری زمان می برد که تماما مراحل آن قبل از ارسال با مشتری هماهنگ می گردد.

حداقل تناژ قابل خرید چه میزان می باشد؟

فرایند خرید در مجموعه آهن پرایس بسیار منعطف می باشد و مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند.

-

قیمت ناودانی ایرانی