اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
ورق st52 فولاد مبارکه
1401/07/12

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

ضخامت
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

ورق ST52 چیست؟

ورق st52 از دسته ورق های ساختمانی و صنعتی به حساب می آید که به همراه ورق سیاه ST37 در نیمی از مصارف صنعتی کاربرد دارد. از ویژگی خاص ورق سیاه ST52 ، می توان به مقاومت در برابر خمش و پیچش، خاصیت ارتجاعی و تحمل وزن بالا اشاره نمود.

از ورق سیاه ST52 در ساخت مقاطعی مانند چهارپهلو و تسمه استفاده می شود. ساخت پل، جرثقیل، ریل، شاسی ماشین های سنگین و قطعات صنعتی از جمله کاربرد های آن به حساب می آید؛ این نوع ورق سیاه در کارخانه های ایران با ابعاد 1.5*6 متر و 2*6 متر تولید می گردد.


ورق ST52  با استفاده از تختال یا بیلت تولید میگردد و ساختار  ST52 از 55 درصد سیلیسیم، ۶.۱ درصد منگنز، ۲% کربن تشکیل شده است. 

روش تولید ورق ST52  


در ابتدا سنگ آهن را ذوب می نمایند و پس از این مرحله آهن خام ساخته می شود، این ورق از طریق نورد گرم تولید می گردد و همین نورد گرم باعث می شود جوش پذیری بالایی داشته باشند و با فرایند احیا تولید و در نهایت به بازار عرضه می گردد. 

کاربرد ورق ST52 


تولید خطوط لوله‌ی انتقال، لوله کشی، استفاده برای ساخت انواع کانتینر،  جرثقیل‌ها، ماشین سازی ، ساخت خودرو، تجهیزات بالابر، ساخت‌و‌سازهای عمرانی

کارخانه های تولید کننده ورق ST52 


فولاد مبارکه اصفهان 
اکسین اهواز 

قیمت ورق ST52 


عوامل متعددی بر قیمت ورق ST52  موثرند از جمله ی این عوامل می توانیم به نرخ ارز و نفت و میزان عرضه و تقاضا و نرخ سنگ آهن و میزان تورم جهانی اشاره کرد، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ازکارشناسان حرفه ای آهن پرایس می توانید با شماره 02154103 تماس حاصل فرمایید.

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
نحوه خرید ورق st52 از آهن پرایس به چه صورت می باشد؟

شما می توانید پس از انتخاب ورق st52 مورد نیاز خود در ابعاد دلخواه با کارشناسان ما تماس بگیرید و نسبت به دریافت پیش فاکتور و خرید اقدام نمایید.

حداقل تناژ قابل خرید ورق st52 چه میزان می باشد؟

فرایند خرید در مجموعه آهن پرایس بسیار منعطف می باشد و مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند و نسبت به خرید خود اقدام نمایند.

کاربرد ورق st52 چیست؟

ورق st52 در ساختمان سازی، در قطعات ماشین، ساخت ریل ها، دیواره دستگاه های صنعتی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

تحویل بار چه مقدار زمان می برد؟

بلافاصله پس از سفارش خرید کالا، فرایند هماهنگی حمل بار توسط کارشناسان آهن پرایس پیگیری می گردد و ارسال بار باتوجه به میزان خرید مشتری 2 الی 5 روز کاری زمان می برد.

-

قیمت ورق st52

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!