آهن ارزان می شود

آهن ارزان می شود
آهن ارزان می شود

آهن ارزان می شود

این روز ها وضعیت بازار اهن الات کمی متفاوت تر دیده می شود، بطوری که قیمت معینی برای محصولات و مقاطع آهن وجود ندارد و قیمت ها بصورت توافقی اعلام می گردد. در حقیقت هیچ خرید و فروشی در بازار نیست و بازار این روزها تبدیل به ماشین سرمایه سوزی شده است تا چرخه مبادلات کالایی.

به گزارش اهن پرایس در اخبار بازار اهن، کاهش میزان تقاضا برای خرید طی هفته جاری روز به روز بیشتر می شود و اکثر خریدارن به امید کاهش بیشتر قیمت ها از خرید دست کشیده اند. در این میان به موضوعی که باید بسیار توجه کرد افزایش ناگهانی قیمت ها می باشد. با توجه به روند غیر قابل پیش بینی بازار اهن آلات طی یکی دو ماه اخیر، هرگونه اتفاق جدیدی در این بازار دور از انتظار نیست چرا که هنوز بازار وارد دوره ثبات قیمتی نشده و همچنان قیمت ها بدون داشتن مبنای مشخصی به مشتری اعلام می گردد.

امروز نیز وضعیت بازار آهن آلات کاهشی گزارش شده است. قیمت میلگرد آجدار بطور میانگین 3850 تومان اعلام شد. در حال حاضر اکثر واحد های تولیدی در تلاش برای اعلام قیمت های رقابتی هستند این در حالی است که هیچ تقاضای جدی در بازار وجود ندارد. اکثر موجودی انبار ها رو به اتمام است و ارزش بارهای موجود درانبار تامین کنندگان روز به روز در حال کاهش می باشد. چنانچه این روند ادامه دار باشد، شاهد متضرر شدن بسیاری از بنکداران و انبار داران در روز های آتی خواهیم بود.

در شرایط فعلی تنها توصیه ای که می توان به خریداران آهن کرد این است که پیش از خرید با مشاوران و کارشناسان ماهر در این امر مشورت کرده و در خرید خود دقت لازم را داشته باشند. 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید. 

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (2)

  • محمدم
    محمدم1397/09/14 - 09:29 پاسخ

    سلام تولید کنندگان عزیز حوزه آهن آلات لطفابدون هیج دردسری همون قیمت سال گذشته رو البته با اندکی افزایش (2500 تومان) اعلام کنید.اینجوری شاید رغبت مردم به خرید بیشتر بشه.به اندازه کافی این مدت چند ماه اخیر سود کردید.

  • رضا
    رضا1397/09/13 - 17:11 پاسخ

    این ضررهای سنگین وپیاپی چطور میخواد جبران بشه ؟ مسولیت این نابسامانی واقعا بعهده چه کسی است ،

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳