اخبار بازار میلگرد در روسیه

اخبار بازار میلگرد در روسیه
اخبار بازار میلگرد در روسیه

اخبار بازار میلگرد در روسیه

طبق آخرین اخباری که از بازار میلگرد در روسیه به دست آمده است، خریداران میلگرد قصد دارند تخفیف بگیرند تا خرید کنند اما به دلیل مقاومتی که تولید کنندگان میلگرد از خود نشان می دهند موفق نیستند؛ زیرا تولید کنندگان میلگرد اعتقاد بر این دارند که قیمت فروش اعلامی آنها به هزینه های تولیدشان بسیار نزدیک می باشد. به گزارش آهن پرایس، پیش بینی قیمت میلگرد بر این است که در آینده ی نزدیک با کاهش قیمت ها مواجه نباشیم، هرچند که کار ساخت و ساز نیز همچنان در رکود به سر می برد اما بسیار بعید است که در ماه می شاهد افت قیمت چشم گیری در بازار میلگرد باشیم. 

در آوریل قیمت میلگرد در بازار داخلی روسیه 476 تا 496 دلار هر تن سی پی تی مسکو با 18 درصد مالیات بر ارزش افزوده بود؛ اما لازم به ذکر است که شاهد بکار گیری سیاست های مختلفی از سوی کارخانه ها برای ماه می خواهیم بود. عده ای از تولیدکننگان میلگرد قیمت را تا 17 دلار افزایش داده اند ضمن این که عنوان کردند حاضر به دادن تخفیف نیز نیستند. عدی ی دیگری نیز قیمت های اعلامی خود را نسبت به ماه آوریل تغییر نداده اند. در این میان یکی از عرضه کنندگان، قیمت میلگرد خود را 514 دلار پیشنهاد داده است.

 

 

برای دریافت قیمت روز میلگرد آجدار ، قیمت روز ورق سیاه ، قیمت روز ورق روغنی ، قیمت روز ورق گالوانیزه ، قیمت روز نبشی ، قیمت روز ناودانی ،  در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای عضویت در کانال ⬅️ اینجا ➡️ را کلیک کنید

 
 
امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: