بازار آهن الات بدور از تحریم ها

بازار آهن الات بدور از تحریم ها
بازار آهن الات بدور از تحریم ها

بازار آهن الات بدور از تحریم ها

پس از گذشت دور روز از شروع تحریم های نفتی ایران توسط امریکا، امروز شاهد ثبات قیمت روز آهن آلات در بازار آهن کشور هستیم.

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار اهن، تا کنون پیش بینی وضعیت بازار اهن پس از تحریم های نفتی بگونه ای بود که اکثر کارشناسان خبر از افزایش قیمت ها در این بازار می دادند اما در حال حاضر شاهد روند معکوسی از این پیش بینی ها در بازار هستیم. از هفته گذشته فعالان در این عرصه در هر گفتگویی از افزایش قیمت آهن آلات پس از دور دوم تحریم ها صحبت می کردند و اکثر آن ها بر این روند اتفاق نظر داشتند، تنها عده ای کمی از آن ها عقیده داشتند که پس از دور دوم تحریم ها قیمت اهن الات تغییر چندانی نخواهد داشت. دسته دوم کارشناسان بر این عقیده بودند که در دور اول تحریم افزایش قیمت ها رخ داده است و در دور دوم دیگر چیزی باقی نمانده است برای تغییر و روند بازار به همین روال پیش خواهد رفت. اما گروه اول که خبر از افزایش قیمت ها می دادند اعتقاد دارند که تحریم های نفتی چیزی فراتر از تحریم های اولیه است و اصلا قابل مقایسه نمی باشد.

اگرچه هنوز پس از گذشت دو روز از اعمال تحریم ها نمی توان خبر از وضعیت بازار داد، اما در حال حاضر بازار آهن آلات هنوز تغییر چندانی نداشته است و چه بسا این روند تا پایان هفته ادامه پیدا کند. البته هفته آینده را می توان تعیین کننده روند بازار دانست، زیرا هفته ای تمام کاری و بدون تعطیلات می باشد.

خبر های بازار اهن حاکی از کاهش قیمت اهن الات در دوم روز از تحریم ها می باشد. قیمت میلگرد اجدار سایز 14 از سوی دو کارخانه آناهیتا گیلان و شاهرود کاهش یافت. دیگر کارخانه ها قیمت های خود را ثابت اعلام کردند و به بازار جو روانی وارد نکرده اند. دو کارخانه فوق پس از 50 تومان کاهش قیمت هایشان به ترتیب قیمت میلگرد سایز 14 خود را 4700 و 4350 تومان اعلام نمودند.

شما می توانید به منظور اطلاع از آخرین پیش بینی وضیعت بازار آهن، تحلیل بازار آهن و خرید آهن آلات به سایت آهن پرایس مراجعه نمایید.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (3)

 • محمد
  محمد1397/08/20 - 10:21 پاسخ

  واقعا شرکت های فولاد ازاب برق .گاز .سنگ اهن . ونیروی اتسانی این مملکت استفاده می کنند و اهن را با این گرانی به مردم می دهند کسی توان خرید ندارد .چرا مسولین این قدر بی مسولیت و بی عرضه هستند اهن باید کیلویی 5500 باشد .چرا اگر کاری نمی کنند استعفا نمی دهند

 • ج
  ج1397/08/14 - 17:59 پاسخ

  قیمت باید بیاد پایین در شرایط فعلی خریدار توان خرید ندارد.این پیش بینی گرون شدن هم فقط تبلیغ دلالان حرام خور هست

 • ساناز
  ساناز1397/08/14 - 12:28 پاسخ

  قطعا قیمتها 50 درصد کاهش پیدا میکند چون صادرات این عوامل سود جو داخلی مختل میشود.انشااله قیمت تیر اهن 14 به قیمت سال 96 برگردد یعنی 265 هزار تومان

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳