قیمت ها افزایش نخواهد یافت

قیمت ها افزایش نخواهد یافت
قیمت ها افزایش نخواهد یافت

قیمت ها افزایش نخواهد یافت

اولین روز از هفته جدید در شرایطی آغاز شده است که بازار اهن الات همانند هفته گذشته روندی کاهشی را در پیش گرفته است. وضعیت بازار اهن الات برای خریداران و مصرف کنندگان نسبتا مطلوب می باشد چرا که بازار در شرایطی است که زمان برای تصمیم گیری وجود دارد تا بدین وسیله خرید مطمئن تری صورت گیرد.

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار آهن، اکثر کارشناسان روند فعلی در هفته جدید را پیش بینی کرده بودند و عقیده دارند این هفته با توجه به ثبات موجود در بازار، برای خرید آهن آلات بسیار مناسب می باشد. در حال حاضر قیمت اکثر مقاطع اهن نسبت به اخرین روز از هفته گذشته ثابت اعلام شده است. اگرچه در هر بخش برخی از کارخانه ها و یا سایز ها هستند که دچار کاهش قیمت شده اند. در میان میلگرد ها، قیمت میلگرد کارخانه های سیادن ابهر، رادهمدان، ابرکوه، سیرجان، نیک صدرای توس، بردسیر و آریا ذوب دچار کاهش شده است. کارخانه های حسن رود، آناهیتای گیلان، کاوه تیکمه داش، آذر فولاد امین، دپاد تبریز و صبا فولاد زاگرس قیمت هایشان ثابت اعلام شد. در این میان شاهد افزایش قیمت از سوی دو کارخانه شاهرود و پرشین فولاد بوده ایم که موجب تعجب بسیاری از کارشناسان و فعالان این بخش گردید. دو کارخانه شاهرود و پرشین به ترتیب 50 و 100 تومان نرخ میلگرد خود را با افزایش اعلام نمودند.

وضعیت دیگر بخش های بازار اهن الات نیز به همین ترتیب بوده سات و پیش بینی بازار اهن الاتحاکی از ادامه ثبات قیمت ها حداقل تا اواسط هفته جاری می باشد. توصیه ما به خریداران اهن و فولاد کشور که بصورت مصرف کننده در بازار هستند این است که طی هفته وضعیت بازار آهن آلات را بصورت دقیق تر مورد بررسی قرار داده تا بتوانند خرید مطلوبی داشته باشند.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید. 

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳