موفقیت های روزافزون ذوب آهن اصفهان

موفقیت های روزافزون ذوب آهن اصفهان
موفقیت های روزافزون ذوب آهن اصفهان

موفقیت های روزافزون ذوب آهن اصفهان

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار فولاد، یکی از سه رکورد تولید سالانه در سال 97 به ذوب آهن اصفهان اختصاص پیدا کرد که با توجه به مشکلاتی مانند تامین مواد اولیه، اعتصاب کامیون داران،  مشکلات بحرانی آب و...نیز توانسته سال موفقیت آمیزی را سپری کند. در سال گذشته ذوب آهن اصفهان یکی از سه رکورد داران در عرصه تولید سالیانه به شمار آمد به طوری که با دو کوره بلند  تولید 2 میلیون و400 هزار تن را به خود اختصاص داد که در رکوردهای  قبلی مربوط به سال 89 سه کوره و در سال 93 دو کوره بلند را به ثبت رساند.

بنابر سخنان مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان از مشکلات مزمن ذوب آهن تامین پایدار مواد اولیه در خصوص سنگ آهن بود که در سال جاری اقداماتی برای حل این مشکل تدبیر شده است. میزان صادرات آهن در سال 97 نسبت به سال 96 کاهش مختصری به دلیل مشکلات تحریم و... داشته اما با این حال درآمد ارزی ذوب آهن از محل صادرات افزایش یافته است.

مهندس یزدی زاده به یکی از موفقیت های سال 97 که تولید محصولات جدید و استراتژیک از جمله ریل در بخش خصوصی میباشد، اشاره کرد.همچنین از این ریل در بخش های خصوصی و سایر متروها استفاده خواهد شد که این شرکت هم اکنون زمینه اعتماد سازی را به عنوان تولید کننده ریل کشور، ریل بین شهری و درون شهری را حاصل کرده که یکی از مهمترین دست اورد های ذوب اهن بوده است. ذوب آهن اصفهان سال های گذشته نهضتی را برای تولید محصولاتی که دیگر شرکت ها قادر به تولید آن نیستند آغاز نمود که دستاوردهای خوبی به همراه خواهد داشت و امید بر این است در سال اتی که به عنوان رونق تولید نامگذاری شده، بهترین عملکرد را داشته باشد و در وضعیت فعلی بازار فولاد که اقتصاد داخلی بر ان اثر گذار است و موجب افزایش قیمت فولاد و قیمت آهن آلات شده است، سر افراز باشد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (2)

  • سازنده
    سازنده 1398/01/22 - 11:05 پاسخ

    بخدا قدرت خریدی نیست خریداری برای اپارتمان نیست ما هم که به بانک وصل نیستیم امکان جلو رفتن نداریم فعلا تعطیل کردیم تا ببینیم چی میشه انشاءالله که مسئولین فکری بکنند چون با این قیمت میلگرد و مصالح ساختمانی و قیمت بتون متر مکعب ۱۹۰ هزارتومان بلوک دانه ای هزارتومان سنگ متری خدا تومان نمیشود کار کرد میلگرد هم با این قیمت اصلا نمیشود کار کرد

  • عامل
    عامل1398/01/22 - 10:43 پاسخ

    این همه موفقیت که شما میگویی پس چرا اینقدر قیمت میلگرد را بالا بردن که هیچ خریداری برای میلگرد نیست پس چرا اینقدر بازار رکود و بی خریدار است

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳