نوسانات قیمت قوطی پروفیل طی هفته گذشته

نوسانات قیمت قوطی پروفیل طی هفته گذشته
نوسانات قیمت قوطی پروفیل طی هفته گذشته

نوسانات قیمت قوطی پروفیل طی هفته گذشته

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، طبق بررسی های صورت گرفته، قیمت روز پروفیل ها طی هفته گذشته با نوساناتی همراه بود. با ورود سرما به داخل کشور و بارش برف، اکثر روزهای هفته گذشته  کارخانه های پروفیل سازی فروش خود را بستند چرا که بارش برف مانع از بارگیری شده بود. با توجه به بسته بودن فروش کارخانه ها و عدم اعلام قیمت قوطی پروفیل ها، تنها در برخی از روزها که اقدام به اعلام قیمت نمودند شاهد افزایش قیمت آن هم در بعضی از کارخانه ها بودیم. در اخرین روز از هفته گذشته برخی از کارخانه ها قیمت های خود را اعلام  نمودند که به شرح زیر می باشد.

قیمت پروفیل مشهد برای ضخامت 2/5و3 در روز پنجشنبه 2970 تومان اعلام شد. همچین کارخانه پروفیل صابری هم قیمت سایز 2/5-3 خود را 2900 تومان اعلام نمود. پروفیل کارخانه یزد نیز 2930 تومان معامله شد و کارخانه قوطی پروفیل صدرا هم به دنبال این قیمت، پروفیل خود را همانند کارخانه یزد اعلام نمود.همزمان با اعلام کارخانه های مشهد،صدرا، یزد و صابری، قیمت پروفیل یاران هم 2950 تومان اعلام شد. قیمت این کارخانه ها همگی در روز پنجشنبه نسبت به روز ماقبل ثابت بوده است.

اما در کنار این ثبات قیمت ها، به بررسی قیمت های دو کارخانه پروفیل جهان و هیربد پرداختیم که این دوکارخانه در روز پنجشنبه نوساناتی در قیمت پروفیل های خود ایجاد کردند. کارخانه جهان قیمت پروفیل خود را با 10 تومان کاهش 2910 اعلام نمود اما بر خلاف جهان، کارخانه پروفیل هیربد در روز پنجشنبه قیمت خود را بطور باور نکردنی افزایش داد و پس از 60 تومان افزایش با قیمت 2970 تومان اقدام به معامله کرد.

با توجه به وضعیت فعلی مسکن و همچنین احتمال خروج کامل این بازار از رکود، پیش بینی می شود طی روزهای آینده شاهد افزایش قیمت آهن الات باشیم.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: