کاهش شدید قیمت سنگ آهن

کاهش شدید قیمت سنگ آهن
کاهش شدید قیمت سنگ آهن

کاهش شدید قیمت سنگ آهن

طبق آخرین گزارشی که از سوی تحلیلگران "بی ام آی ریسرچ" منتشر شده است، پیش بینی شده هر سال به مدت 5 سال میانگین بهای سنگ آهن کاهش پیدا خواهد کرد و تا سال ۲۰۲۱ به ۴۴ دلار خواهد رسید. همچنین تحلیلگران "بی ام آی ریسرچ" اعلام کرده اند بعد از برسی و تحقیق از آینده ی سنگ آهن متوجه موضوعات مختلفی شدیم که اکنون انتظار داریم میانگین قیمت هر تن سنگ آهن امسال به ۶۵ دلار، در سال ۲۰۱۸ به ۵۰ دلار و تا سال ۲۰۲۱ به ۴۴ دلار نزول پیدا کند.

در ادامه ی این گزارش بیان شده، این سیر نزولی و کاهش قیمت ها، زود تر از آنچه که ما پیش بینی کرده ایم اتفاق افتاده است اما طبق دیدگاهی که شرکت ما دارد، انتظار می رود در سال ۲۰۱۷ قیمت ها با تصحیح روبرو شوند. این تحلیلگران در ادامه خاطرنشان کردند اگرچه ذخایر سنگ آهن در حال حاضر در رکورد بالایی قرار دارد (۱۳۲.۴۵ میلیون تن در مارس سال ۲۰۱۷) اما انتظار می‌رود مصرف قوی فولاد تا پایان سال به کاهش ذخایر و جلوگیری از سقوط قیمتها به رکورد پایین سال ۲۰۱۶ کمک کند.

طبق گزارش ارسالی از سوی بخش تحقیقاتی گروه فیتچ، به دلیل آنکه تولیدکنندگان بزرگ از هزینه‌های پایین سود می بدند، به افزایش تولید ادامه می‌دهند که این امر موجب میشود تا قیمتها بطور ثابت در کمترین مقدارد بمانند.

فعالیت های شرکت آهن پرایس : فروش آهن - فروش تیرآهن - فروش میلگرد - فروش ورق سیاه - فروش ورق گالوانیزه - فروش ورق روغنی - فروش نبشی - فروش ناودانی و فروش پروفیل

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: