قیمت آهن آلات بدون ترمز در حال افزایش است

قیمت آهن آلات بدون ترمز در حال افزایش است
قیمت آهن آلات بدون ترمز در حال افزایش است

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، قیمت اهن آلات در روز گذشته مجددا افزایش یافت. در شرایطی که روز دوشنبه هفته جاری بورس کالا بوده است، همچنان شاهد تاثیرات آن بر روی قیمت آهن آلات هستیم و این افزایش تنها مربوط به یکی دوروز پس از بورس نبوده است. در روز گذشته قیمت مقاطع افزایش یافت و در برخی از آن ها افزایش قیمت از مرز 100 تومان نیز گذشت. نوسان در بازار اهن آلات موجب شد

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، قیمت اهن آلات در روز گذشته مجددا افزایش یافت. در شرایطی که روز دوشنبه هفته جاری بورس کالا بوده است، همچنان شاهد تاثیرات آن بر روی قیمت آهن آلات هستیم و این افزایش تنها مربوط به یکی دوروز پس از بورس نبوده است. در روز گذشته قیمت مقاطع افزایش یافت و در برخی از آن ها افزایش قیمت از مرز 100 تومان نیز گذشت. نوسان در بازار اهن آلات موجب شد تا در برخی کارخانه ها فروش بسته شود. همچنین متقاضیان از خرید آهن دست کشیده و منتظر ثبات قیمت ها هستند.

قیمت روز میلگرد ها افزایش یافت. روز گذشته قیمت میلگرد آجدار میانگین 10 تا 60 تومان افزایش یافت. اکثر کارخانه ها قیمت های خود را افزایش دادند و برخی دیگر فروش خود را بستند. قیمت میلگرد پرشین فولاد 60 تومان افزایش یافت. به دنبال این افزایش قیمت، شاهد بالا رفتن قیمت میلگرد کارخانه هایی از قبیل ابهر، ظفر بناب، آریان فولاد نیز بوده ایم که به ترتیب 30،30 و 40 تومان افزایش قیمت داشته اند. البته این نوسانات قیمتی شامل دیگر کارخانه ها نیز می شود.

قیمت روز قوطی پروفیل ها، رکورد افزایش قیمت خود را طی هفته جاری زد. روز گذشته قیمت های این مقطع فولادی افزایش یافت و این افزایش از مرز 100 تومان نیز گذشت. پروفیل صابری در روز گذشته 100 تومان افزایش یافت. این در شرایطی اتفاق افتاد که بیشترین میزان افزایش قیمت این کارخانه طی هفته جاری، 20 تومان گزارش شده است. قیمت پروفیل جهان نیز با افزایش چشمگیری مواجه شد. کارخانه پروفیل جهان در روز قیمت های خود را با 185 تومان افزایش اعلام نمود. البته این افزایش قیمتی تنها مربوط به این دو کارخانه نبوده و دیگر کارخانه ها نیز همچون صدرا و پروفیل مشهد قیمت های خود را به ترتیب 150 و 110 تومان افزایش دادند. در این میان شاهد بسته شدن فروش برخی کارخانه های پروفیل سازی از جمله تهران شرق و یزد نیز بوده ایم.

نبشی و ناودانی ها نیز از این شرایط مستثنا نبودند و قیمت روز نبشی ها 30 تا 70 تومان افزایش یافت. همچنین قیمت ناودانی ها نیز با افزایش 30 تا 50 تومانی مواجه گردید.

ورق های گالوانیزه که چند هفته ای بود  در ارامش بسر می بردند، پس از این افزایش قیمت ها تکانی به خود دادند. قیمت روز ورق گالوانیزه 20 تا 30 تومان افزایش یافت. البته برخی از کارخانه های ورق گالوانیزه در روز گذشته اقدام به اعلام قیمت نکردند.

ورق سیاه نیز در بنگاه تهران با افزایش قیمت مواجه گردید. قیمت ورق آهن در روز گذشته میانگین 100 تومان افزایش یافت. در این میان برخی از بنگاه ها نیز اقدام به خرید و فروش نمی کردند و منتظر ثبات قیمت ها ماندند تا از ضرر و زیان ناشی از نوسانات قیمت جلوگیری کنند.

هفته جاری، هفته پر افت و خیزی برای بازار آهن آلات بوده است. قیمت ها طی این هفته با نوسانات بسیاری مواجه گردید و تمام قیمت ها با تایید مجددا اعلام می شد. پیش بینی می شود بازار آهن الات با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز رونق یافته و شاهد ثبات نسبی قیمت ها طی هفته های آتی باشیم.

آهن پرایس پایگاه اطلاع رسانی معتبری است که در راستای خرید و فروش آهن آلات فعالیت می کند. برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات ساختمانی و صنعتی و یا اطلاع از اخبار روز آهن الات می توانید به وب سایت و یا کانال تلگرامی ما مراجعه کنید. همچنین برای خرید آهن آلات می توانید با شماره گیری 54103-021 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: