کارخانه آریان فولاد

شرکت آریان فولاد بوئین زهرا در سال 1385 در زمینی به مساحت 24 هکتار با مدیریت بهمن قاسمی تأسیس گردید. این کارخانه سالانه با تولید 2 میلیون تن انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد آجدار، تیرآهن، نبشی، ناودانی و شمش آهن حضوری فعال در حوزه فولاد دارد.

با هدف گذاری و فعالیت های برنامه ریزی شده ی کارخانه آریان فولاد بوئین زهرا، زمینه اشتغال برای 800 نفر به صورت مستقیم در منطقه فراهم شده است بطوری که این شرکت توانسته 10 درصد از نیاز کشور به محصولات فولادی را تأمین کند. همان طور که مشهود است، تولید در کارخانه های نورد به صورت گام به گام صورت می پذیرد و به همین خاطر این کارخانه در ابتدای شروع فعالیت خود به تولید نبشی روی آورد و محصولات این کارخانه در سایزهای ۱۳۰*۱۳۰ برای اولین بار به بازار داخلی عرضه گردید و همین امر موجب شد تا کشور از واردات آن بی نیاز شود. پس از آن با تولید مقاطع فولادی جدید شامل انواع تیرآهن، ریل و ناودانی کمک چشمگیری به طراحی سازه های عظیم و خودکفایی ملی و همچنین بهبود کیفیت ساختمان ها و مقاوم تر شدن آن ها نمود.

آریان فولاد جزء یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان مقاطع فولادی تماما خصوصی در ایران و خاورمیانه می باشد که با بیش از 1000 نفر پرسنل بصورت مستقیم یکی از بزرگ ترین کار آفرینان در منطقه بشمار می رود و از آنجایی که در منطقه ای محروم واقع شده است، این مسئله را جزئی از افتخارات مجموعه خود می داند چراکه حدود 80 درصد از پرسنل این شرکت را مردم شریف بوئین زهرا و نواحی آن تشکیل می دهند.

شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار آریان فولاد، خرید تیرآهن آریان فولاد و دیگر محصولات آریان فولاد، با شماره 54103-021 با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)