کارخانه آناهیتا گیلان

کارخانه فولاد آناهیتا گیلان در اواخر سال 1389 به ثبت رسید. این شرکت به منظور خرید سهام و تغییر کاربری با موضوعیت تولید انواع میلگرد ساختمانی از سایز 8 تا 32 با هدف ایجاد اشتغال و خودکفایی در حوزه فولاد در اداره ثبت و املاک شهرستان رشت به ثبت رسید.

این شرکت با اخذ جواز تأسیس از سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان در سال 1390 عملیات اجرایی را آغاز نمود و با خرید ماشین آلات صنعتی معتبر اروپایی در سال 1392 توانست خط تولید محصولات خود را راه اندازی نماید. در همین راستا به تولید سالانه 320 هزار تن رسید و توانست اشتغال مستقیم 250 نفر و غیر مستقیم 1300 نفر را تأمین نماید.

این مجموعه پس از تکمیل کادر متخصص و مجرب، تجهیزات صنعتی و مجوزهای مورد نیاز سرانجام در سال ۱۳۹۳ بطور رسمی تولیدات خود را روانه بازار کرد. از جمله تولیدات مجموعه آناهیتا گیلان، میلگرد آجدار می باشد که با نام تجاری میلگرد آناهیتا گیلان در بازار شناخته می شود. شرکت فولاد آناهیتا گیلان با بهره گیری از نیروهای کار آزموده دارای بنیه علمی بالا و با اتکا به تجهیزات مدرن و مدیریت متمرکز و دقیق در سال ۱۳۹۶ به عنوان اولین واحد صنعتی موفق به دریافت نشان شایسته ملی ایران و کسب لوح ۵ ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

اهداف اصلی این کارخانه، جلب رضایت مشتری از طریق بهترین خدمات، ارتقاء کیفیت تولید به طور مستمر، استفاده از مجهزترین ماشین آلات روز دنیا و افزایش ایمنی و کاهش حوادث می باشد. این اهداف بیانگر تعهد مدیریت نسبت به مقوله کیفیت محصولات تولیدی است که آن را در گرو بهره وری مناسب و سطح رضایت کارکنان می داند.

مجموعه آهن پرایس قیمت میلگرد آجداراین واحد تولیدی را بصورت روزانه در سایت و کانال آهن پرایس به روز می نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار آناهیتا گیلان با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات آناهیتا گیلان

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ