کارخانه اصفهان

شرکت لوله و پروفیل اصفهان جزو بزرگترین تولیدکنندگان داخلی می باشد که بیش از 130 نوع از محصولات فولادی را در سبد تولید خود دارد. این شرکت توانسته با دارا بودن کادر فنی و مهندسی مهندسي مجرب و ماشين آلات و ابزار آلات دقيق روز دنيا، نامي آشنا و معتبر در اين زمينه كسب نمايد.

این شرکت در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید انواع محصولات فولادی در شهرک صنعتی اشترجان اصفهان تاسیس گردید. فولاد اصفهان فعالیت خود را با تولید نبشی نورد دیده آغاز نمود و پس از چند سال دایره فعالیت خود را افزایش داد. مهمترین هدف این واحد تولیدی در حال حاضر افزایش کمیت محصولات درعین افزایش کیفیت آن ها می باشد.
از مهمترین محصولاتی که در این کارخانه تولید می‌شود می‌توان به پروفیل اصفهان مربع و مستطیل، لوله داربستی و انواع لوله‌های فولادی و آهنی، چهارچوب‌های فولادی اشاره کرد.

کارخانه پروفیل اصفهان برای تولید لوله و پروفیل‌ 4 خط تولید مقاطع فولادی مربع و مستطیل شکل، یک خط برش ورق فولاد برای تهیه لوله های درزدار سیاه و داربستی و یک خط شیت کن را راه اندازی کرده است. محصولات فولادی تولیدشده در این شرکت غالبا براساس استانداردهای ST37 و به شیوه نورد سرد در طول 6 متری ساخته و عرضه می‌شود. گفتنی است ورقی که برای تولید انواع پروفیل و انواع لوله‌ها به کار گرفته می‌شود  معمولا در سایزهای 2.5 یا 2/3 میلیمتری است.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت انواع محصولات کارخانه لوله و پروفیل اصفهان با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)