کارخانه امیرکبیر خزر

کارخانه امیرکبیر خزر در سال 1383 با هدف تولید بخشی از نیاز فولاد کشور در زمینی به مساحت 15 هکتار در شهرک صنعتی رشت تأسیس گردید.طراحی، نصب و راه اندازی ماشین آلات با ظرفیت 500 هزار تن میلگرد فولادی توسط متخصصین داخلی صورت گرفت و در سال 1385 بهره برداری از خط تولید میلگرد آجدار آغاز گردید. این شرکت از سال 1385 تاکنون با بهره گیری از دانش و تجربه 400 نفر نیروی انسانی بی وقفه به کار خود ادامه داده و در سال 1390 موفق به کسب گواهینامه های متعددی گردید.

کارخانه امیرکبیر خزر در راستای ارتقاء سهم خود در توسعه صنعت فولاد در سال 1390 آغاز به بهره برداری خط توسعه میلگرد فولادی آجدار با ظرفیت سالانه 250 هزار تن در سال نمود و در این راستا 200 نفر نیروی انسانی در قسمت های مختلف تولیدی و فروش میلگرد مشغول به کار شدند.

این شرکت در زمینه صادرات به بازارهای جهانی در سال 91 فعالیت خود را آغاز نمود و در سال های اخیر در خصوص صادرات به کشورهای مختلف با پیشرفت قابل توجهی همراه بوده است. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار امیرکبیر کاشان و نحوه خرید میلگرد این کارخانه با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات امیرکبیر خزر