کارخانه بافق یزد

کارخانه فولاد بافق یزد جزء یکی از عظیم ترین پروژه های فولادی کشور بوده که در سال 1390 به بخش خصوصی واگذار گردید. با توجه به اینکه شهرستان بافق در مرکز کشور واقع شده است، به تمام نقاط کشور دسترسی آسان دارد و همچنین همجواری با جاده ترانزیت و شبکه ریلی، شرایط ویژه ای را برای این کارخانه رقم زده است.

هدف اصلی این مجموعه تکمیل زنجیره تولید فولاد و حضور موثر در این صنعت بوده، از این رو برای بهره وری بیشتر اقدام به 5 کارخانه اصلی نموده است که شامل کارخانه گندله سازی، کارخانه احیاء مستقیم، کارخانه ذوب و ریخته گری، کارخانه نورد میلگرد و کارخانه نورد مقاطع می شود.

گام نخست در تولید محصولات فولادی این مجتمع، بهره برداری از کارخانه نورد میلگرد بوده است که فولاد بافق توانسته با مجهزترین تجهیزات و تکنولوژی های روز اروپا در اسفند 1394 با ظرفیت 550 هزار تنی در سال، آن را افتتاح نماید. مدیران و کارکنان این مجتمع فولادی با تکیه بر دانش فنی و پشتکار، در تلاش هستند تا گام های عظیمی در جهت توسعه اقتصادی کشور بردارند، از این رو ارتقاء سطح بهره وری و توسعه منابع انسانی از مهم ترین اهداف این مجموعه بشمار می رود.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که قیمت میلگرد آجدار این مجتمع تولیدی را به صورت روزانه در سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس به روزرسانی نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد این کارخانه تولیدی با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات بافق یزد

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ