کارخانه تاراز

کارخانه تاراز چهارمحال به عنوان تولیدکننده ورق های پوشش دار در شهرک صنعتی شهرکرد واقع شده است. این شرکت در سال 1387 با الویت در زمینه ساخت و راه اندازی خطوط تولید فولادی تأسیس گردیده است. اجرای این پروژه در سال 1390 رقم خورد و در دی ماه 1394 به بهره برداری رسید. این شرکت نیز اولین تولیدکننده ورق گالوالوم در ایران می باشد. در حال حاضر این شرکت توانسته اولین خط پیوسته گالوانیزه گرم و گالوالوم با ظرفیت تولید سالانه 330 هزار تن را احداث نماید.

ورق گالوانیزه تاراز به روش غوطه وری گرم به صورت پیوسته تولید می گردد. نوع ورق ورودی از کلاف سرد خام بوده و ضخامت آن بین ۰٫۲۵ تا ۲ میلیمتر می باشد. عرض ورق ۷۵۰ تا ۱۵۵۰ میلیمتر است و قطر داخلی کلاف ۶۱۰ تا ۵۰۸ میلیمتر است. وزن کلاف خروجی ۳٫۵ تا ۲۰ تن بوده و میزان پوشش گالوانیزه ۶۰ تا ۲۷۰ گرم بر متر مربع است. لایه پوشش مناسب با نیاز مشتری بر روی ورق گالوانیزه به میزان ۲ گرم بر متر مکعب و لایه محافظ کرومات ۶۰ گرم بر متر مربع می باشد که بر اساس سفارش مشتری قابل تغییر خواهد بود.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است به صورت روزانه قیمت ورق گالوانیزه تاراز را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید ورق گالوانیزه تاراز با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)