کارخانه تهران شرق

شرکت نورد لوله و پروفیل تهران شرق فعالیت خود را در سال 1380 در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل های صنعتی و ساختمانی با مسئولیت محدود آغاز کرد. پس از گذشت چند سال در ادامه این شرکت با تغییراتی در سطح مدیریت و سهامداران همراه بود که در ادامه ضمن تغییر از مسئولیت محدود به سهامی خاص در سال 1386 با مدیریت محمود صابری شروع به فعالیت کرد.

این شرکت در زمینی به مساحت 16500 متر مربع، با زیر بنای 8000 متر مربع و انبارهایی با ظرفیت 30 هزار تن در سال شروع به فعالیت نمود. طی مدت کوتاهی توانست با اضافه نمودن خطوط تولید، ظرفیت تولید را به 220 هزار تن در سال برساند.

با توجه به رضایتمندی مشتریان و استقبال صنایع داخلی از تولیدات این شرکت، در سال 1390 طرح توسعه این شرکت کلید خورد. از این رو با آماده سازی 32 هزار متر مربع سالن های تولید و انبار در زمینی به مساحت 53 هزار متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد نسبت به خرید و نصب خطوط تولیدی پیشرفته اقدام نمود.

شرکت پروفیل تهران شرق در فاز بعدی با راه اندازی خط 24 اینچ به منظور تولید محصولات با تنوع بیشتر از ضخامت 8 تا 20 میلیمتر سطح کیفیت و تنوع محصولات تولیدی خود را ارتقاء داد. هدف اصلی این گروه صنعتی بزرگ تولیدات صادرات محور با برند تهران شرق می باشد.

مجموعه آهن پرایس به صورت روزانه قیمت قوطی پروفیل تهران شرق را در کانال و سایت آهن پرایس به روز می نماید؛ از این رو شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید قوطی پروفیل های این شرکت با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)