کارخانه جهان پروفیل

کارخانه جهان پروفیل در سال 1361 تأسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده مصنوعات صنعتی لوله، قوطی و پروفیل آغاز کرد.

در حال حاضر این شرکت با بیش از ربع قرن تجربه و مهارت در تولید مصنوعات صنعتی و ساختمانی با استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان فعالیت خود را ادامه می دهد. همچنین جهان پروفیل در تلاش است با استفاده از مواد اولیه تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی، توسعه روز افزون کمی و کیفی خود را ادامه دهد.

جهان پروفیل پارس تولیدات خود را در زمینه تولید انواع لوله، قوطی و پروفیل مانند: لوله های صنعتی و داربستی، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل های درب و پنجره و مقاطع باز گسترش داده است بطوری که با سطح مقطع و اندازه های مختلف بیش از 400 نوع محصول را در بر می گیرد.

این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا محصولات خود را تولید می کند و آزمایشات و کنترل کیفی محصولات نیز با مجهزترین ابزارها صورت می گیرد . خطوط تولیدی جهان پروفیل با ظرفیت اسمی بیش از 476000 تن در سال در حال توسعه است و تا سال جاری به میزان 2 برابر افزایش خواهد یافت.

مجموعه آهن پرایس بصورت روزانه لیست قیمت پروفیل جهان را در کانال تلگرامی و سایت آهن پرایس ثبت می نماید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید پروفیل جهان با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات جهان پروفیل