کارخانه خرمدشت تاکستان

فولاد خرمدشت تاکستان در شهرک صنعتی خرمدشت در سال 1388 تأسیس گردید و در سال 1391 به بهره برداری رسید. این مجتمع با هدف تولید سالیانه با ظرفیت ۲۷۳ هزار تن میلگرد تاسیس گردیده است و میزان سرمایه گذاری لازم برای تاسیس این مجتمع تولیدی در سال ۱۳۹۱ بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال بوده است. محصولات تولیدی این کارخانه شامل میلگرد آجدار به صورت شاخه ای یا کلاف است که از ماده اولیه کم کربن و آلیاژ کم تهیه و تولید می گردد.

علاوه بر میلگرد آجدار، این مجتمع تولیدی با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن در سال، شمش آهن نیز تولید می نماید. فولاد خرمدشت تاکستان توانسته برای ۱۵۰ نفر زمینه اشتغال را فراهم نماید و با شعار بیکاری زدایی در این منطقه به هدف والای خود دست یابد. تمامی محصولات این مجموعه تحت استاندارد ملی ایران و استاندارد روسی تهیه شده و به بازار مصرفی عرضه می گردند.

میلگرد فولاد خرمشت تاکستان در سایزهای ۸ تا ۲۵ در استاندارد A2 تولید می گردد. طول این نوع از میلگرد ها ۱۲ متر بوده و دارای استحکام کششی ۵۰۰ و تنش تسلیم ۳۴۰ نیوتن بر میلیمتر مربع می باشند. ترکیبات شیمیایی موجود در این گرید از میلگردها شامل ۳۲/۰ کربن، ۶/۰ سیلیسیم، ۳/۱ منگنز و ۰۴۵/۰ فسفر و گوگرد می باشد. از این نوع میلگرد برای مصارف ساختمانی به میزان زیادی استفاده می گردد و برای خاموت زنی در صنعت نیز مناسب است.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار خرمدشت تاکستان به سایت آهن پرایس مراجعه نموده و یا برای سفارش خرید میلگرد آجدار خرمدشت با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات خرمدشت تاکستان