کارخانه درپاد تبریز

کارخانه درپاد تبریز تحت حمایت شرکت سرمایه گذاری فولاد تبریز در سال 1380 احداث گردید. این کارخانه در زمینی به مساحت 40 هکتار و با هدف تولید انواع مقاطع فولادی از جمله ورق گالوانیزه، قوطی های مربع و مستطیل و مقاطع خاص با ظرفیت 710 هزار تن در سال به بهره برداری رسید.

در راستای اجرای طرح های توسعه ای، کارخانه درپاد تبریز با بهره گیری از کارشناسان مجرب صنعت فولاد و انتقال تکنولوژی مدرن، تولید انواع میلگرد آجدار را با ظرفیت 500 هزار تن در سال به محصولات خود افزود. از این رو توان و ظرفیت کل خطوط تولیدی به بیش از یک میلیون و دویست تن در سال رسید.

گروه بازرگانی دُرشاهین تبریز در سال ۱۳۸۰ با هدف ایجاد اشتغال و ارتقای صنعت کشور، چندین مجتمع و کارخانه بزرگ صنعتی را در جاده تبریز، ۶ کیلومتری جاده جزیره اسلامی تاسیس و راه اندازی نمود. در شاهین تبریز در واقع همان درپاد تبریز سابق از شرکت های فولادی وابسته به این هلدینگ عظیم می باشد که خود دارای چهار کارخانه تولیدی میلگرد، لوله و پروفیل و کارخانه شمش فولادی می باشد. از جمله طرح های توسعه در حال اجرای این شرکت راه اندازی خط تولید شمش فولادی ساده کم کربن و بدون آلیاژ با ظرفیت ۳۸۰ هزار تن در سال و آهن اسفنجی با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن در سال است.

شرکت درپاد تبریز با مدیریت کیفیت در راستای هدف خود که جلب رضایت مشتری است، قدم بر می دارد و سعی در بهبود مستمر کیفیت محصولات خود دارد. با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، کلیه محصولات تولیدی این شرکت از بالاترین سطح کیفیت برخوردار هستند چراکه این واحد تولیدی با فراهم آوری تجهیزات مورد نیاز و با بهره گیری از پرسنل تحصیل کرده، کلیه مواد اولیه را تحت بازرسی قرار می دهد تا از لحاظ کیفیت در سطح بالایی باشد.

شما می توانید به منظور اطلاع ازقیمت میلگرد آجداردرپاد تبریز و یا برای خرید میلگرد این کارخانه تولیدی، با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات درپاد تبریز