کارخانه سیرجان

مجتمع فولاد سیرجان در سال 1388 توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان تشکیل شد و پس از تغییراتی  نصف بیشتر درصد آن به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تخصیص یافت و مابقی سهام آن متعلق به صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های تابعه آن می باشد. سرمایه ثبتی این شرکت با افزایش های چند مرحله ای به 8000 میلیارد ریال افزایش یافته است و در حال حاضر در برنامه های خود احداث 7 کارخانه را در دستور کار قرار داده است.

این هفت کارخانه شامل کارخانه احیاء به ظرفیت دو میلیون تن آهن اسفنجی، دو کارخانه ذوب و ریخته گری و سه کارخانه نورد و فولاد آلیاژی می باشد. از اهداف آتی این کارخانه رسیدن به تولید 2 میلیون تن اهن اسفنجی، 2 میلیون تن شمش فولادی، 2 میلیون تن محصولات نوردی و آلیاژی می باشد.

درسال جاری مجتمع فولاد سیرجان برای اولین بار موفق به عرضه آهن اسفنجی در بورس کالا گردید. ورود و تکرار هر بار عرضه آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان در بورس کالا نشان داد که به دلیل کیفیت و قیمت متعارف آن، با چند برابری صف تقاضا نسبت به میزان عرضه همراه بوده است. همچنین این مجتمع به دلیل دسترسی به بندرعباس این امکان را برای منطقه فراهم نموده است که صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس راحت تر صورت پذیرد.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که بصورت روزانه قیمت میلگرد آجدار سیرجان را در کانال و سایت تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار سیرجان با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات سیرجان

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ