کارخانه شاهین بناب

میلگرد آجدار شاهین بناب یکی از محصولات تولیدی مجتمع فولاد صنعت بناب می باشد. مجتمع بناب در سال 1383 در زمینی به مساحت 130 هزار هکتار به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس گردید. در این راستا دو کارخانه ذوب و ریخته گری مداوم و هفت خط نورد گرم با امکانات زیربنایی عالی نیز تأسیس نمود که این خطوط ذوب از تکنولوژی نوین کوره قوس الکتریکی با ظرفیت تولید 50 تن بهره می برد.

از تولیدات این مجموعه می توان به انواع میلگرد آجدار، تیرآهن، نبشی و ناودانی اشاره کرد. مجموعه آهن پرایس نیز در تلاش است به منظور فروش میلگرد آجدار شاهین بناب به مشتریان خود خدمت رسانی نماید. کارخانه صنعت بناب با بهره گیری از بخش ذوب و ریخته گری امکان تولید تمامی ابعاد میلگرد شاهین بناب و دیگر مقاطع فولادی را دارد.

قابل ذکر است که خطوط ذوب و ریخته گری موجود در مجتمع فولاد شاهین بناب از تکنولوژی نوین کوره قوس الکتریکی با ظرفیت تولید ۵۰ تن بهره می برد. این شیوه برای بار اول توسط مجتمع فولاد صنعت بناب در شمال غرب کشور در حال بهره برداری و استفاده می باشد. از محصولات تولیدی این مجموعه در خط نورد گرم می توان به انواع میلگرد آجدار A3  از سایز ۸ تا ۳۲ ، تيرآهن، نبشي و ناوداني و انواع مفتول های آلیاژی اشاره نمود. این مجتمع فولادی با بهره گیری از بخش ذوب و ریخته گری امکان تولید تمامی ابعاد میلگرد شاهین بناب و سایر مقاطع فولادی را دارد و به همین علت است که یکی از معدود مجموعه هایی می باشد که توانایی ارائه سبد کامل از محصولات را داشته است.

شما میتوانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار شاهین بناب به سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس مراجعه نمایید و یا به منظور خرید میلگرد آجدار این کارخانه با کارشناسان ما در تماس باشید.