کارخانه شمس سپهر

مجتمع فولاد شمس سپهر در زمینی چند هزار هکتاری در حواشی واقع در شهرک شمس آباد در سال 1391 به بهره برداری رسید.  جناب آقای علی حقیقت خواه در سمت مدیرعامل کارخانه فولاد شمس سپهر اذعان داشت که از ابتدای بهره برداری ظرفیت سالیانه 150 هزار تن میلگرد برای این مجموعه در نظر گرفته شد.

از اهداف پیش روی شرکت تولیدی فولاد شمس سپهر این است که با بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های مدرن، بهره گیری از دانش روز و با همت پرسنل و کادر مجرب فنی محصولاتی با کیفیتی مطلوب تولید و روانه بازار نماید. تاکنون نزدیک به یک دهه از تأسیس این مجموعه می گذرد و همچنان تجهیزات کارخانه شمس سپهر مدرن و به روز و بر اساس تکنولوژی های اخیر می باشد. کارخانه فولادی شمس سپهر تهران با هدف تامین بخشی از نیازهای زنجیره فولادی کشور تاسیس گردید اما امروزه با توجه به تجهیز خطوط توانسته در سطح استانی و ملی فعالیت نموده نیازهای بازار داخلی را رفع نماید.

 با توجه به اینکه قریب به یک دهه از تاسیس این مجموعه می گذرد می توان این گونه اذعان داشت که تجهیزات کارخانه شمس سپهر مدرن و به روز و بر اساس تکنولوژی های اخیر بنیان شده است. امید است این مجموعه موجب افتخار این مرز و بوم در آن سوی مرزها نیز گردد.

مجموعه آهن پرایس روزانه قیمت میلگرد آجدار شمس سپهر را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز می نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار شمس سپهر با کارشناسان آهن پرایس در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات شمس سپهر