کارخانه صبا فولاد زاگرس

کارخانه صبا فولاد زاگرس در شهرک صنعتی سفید دشت چهار محال و بختیاری واقع شده است. این شرکت توانسته در دو فاز تولید مقاطع فولادی و فولادسازی گامی بزرگ در جهت افزایش تولیدات داخلی بردارد. در فاز اول، خط تولید نورد مقاطع فولادی به ظرفیت  60 تن در ساعت و 420 هزار تن در سال در حال فعالیت می باشد.

محصولات این فاز تولیدی با مشارکت پیمانکاران داخلی و خارجی، استراتژی های اصلی در انتخاب ماشین آلات و تجهیزات بروز دنیا با راندمان و کیفیت بالا تولید می گردد. شرکت صبا فولاد زاگرس با استفاده از دانش فنی روز و پرسنل مجرب و کار آزموده اقدام به تولید و فروش میلگرد آجدار در صنعت فولاد می نماید. در فاز دوم نیز این شرکت در نظر دارد تا کارخانه فولادسازی جهت تولید شمش فولادی را احداث کند که تاکنون فرآیندهای مالی و بررسی های فنی آن با موفقیت انجام شده و همچنین مجوزهای لازم در این زمینه اخذ گردیده است.

محصولات این شرکت شامل انواع میلگرد آجدار ، نبشی و ناودانی است. این کارخانه تولیدی با داشتن تجهیزات مدرن و کارکنان با تجربه و مجرب توانسته است، تولیدات خود را مطابق با استانداردهای جهانی تطبیق نماید و از این لحاظ باعث ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و ایجاد رضایت در مشتریان شده است.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است تا به صورت روزانه قیمت میلگرد آجدار این کارخانه تولیدی را به اطلاع مشتریان گرامی برساند. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات صبا فولاد زاگرس

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ