کارخانه صدرا

کارخانه پروفیل صدرا در سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت برای ارتقاء زمینه فعالیت خود، اقدام به نصب دستگاه های مربوطه برای تولید محصولاتی همچون پروفیل زِد و ستونی کرد و در کنار آن نیز برشکاری آذر را تأسیس نمود. پس از گذشت چند سال، با توجه به رضایت مصرف کنندگان و مشتریان از محصولات تولیدی صدرا، این شرکت اقدام به تولید حدود 40 نوع محصول کرده با تلاش و همت کارکنان توانسته ظرفیت سالانه محصولات تولیدی خود را به 180.000 تن برساند. از این رو این شرکت در تلاش است تا بتواند ظرفیت تولیدی سالانه خود را به 313.000 تن در سال برساند.

تولیدات این شرکت شامل انواع لوله های صنعتی و داربستی، انواع قوطی های ساختمانی و صنعتی و پروفیل های درب و پنجرهمی باشد که هرکدام از این مقاطع دارای استاندارهای ملی و بین المللی است. مواد اولیه این محصولات تولیدی نیز بصورت مستقیم از شرکت فولاد مبارکه تهیه می شود تا قیمت تمام شده آن، طبق توان مشتری باشد.

مجموعه آهن پرایس در تلاش است تا روزانه قیمت قوطی پروفیل های این شرکت تولیدی را به روز نماید. شما مشتریان گرامی می توانید برای اطلاع از قیمت روز پروفیل صدرا به سایت آهن پرایس مراجعه نمایید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)