کارخانه فولاد قزوین

مجتمع فولاد خاورمیانه که با نام میلگرد قزوین شناخته شده است، در زمینه تولید میلگردهای آجدار با استاندارد A2  فعالیت میکند. این کارخانه در شهرستان تاکستان، کیلومتر 5 جاده ابهر واقع شده است. کارخانه فولاد پارس قزوین میلگردهای آجدار سایز 8، 10، 12 استاندارد A2  تولید می کند که میلگرد آجدار سایز 8 آن در بازار آهن بیشتر از سایر کارخانه ها دیده می شود. تغییر شکل نسبی پلاستیکی میلگرد قزوین  18 درصد بوده  و برای استفاده در مصارف خاص ساختمان مناسب می باشد. آج های این محصول بصورت مارپیچ می باشد و برای مکان هایی که سازه با تغییر شکل مواجه است، مناسب نیست چراکه عملیات جوشکاری در آن ممنوع می باشد.

در کشور ایران میلگردهای تولیدی طبق استاندارد روسی در سه نوع A1 ، A2 و A3 تولید می شوند که هر نوع مشخصات منحصر به فرد خودش را دارد. از این بین شرکت فولاد قزوین اقدام به تولید میلگرد A2 کرده است که از مشخصات این نوع میلگرد می توان به داشتن آج، مقاومت تسلیم ۳۰۰۰ سانتی متر مربع و مقاومت کششی ۳۸۰۰ سانتی متر مربع اشاره کرد.

مجموعه آهن پرایس بصورت روزانه قیمت میلگرد آجدار کارخانه فولاد قزوین را در سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس به روز می نماید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد آجدار قزوین به سایت و کانال آهن پرایس مراجعه نماید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات فولاد قزوین