کارخانه منظومه

کارخانه صبا فولاد منظومه به مدیریت احمد اسکندری مکوند در سال 1389 تأسیس گردید. این کارخانه در استان اصفهان، شهرک صنعتی مبارکه واقع شده است که انواع نبشی از ضخامت 4 تا 10 میل را تولید می نماید. ظرفیت اسمی این کارخانه، تولید سالیانه 90 هزار تن می باشد.

این واحد تولیدی در حال حاضر با به کارگیری ۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم علاوه بر تولید نبشی منظومه به فروش ضایعات ذوبی و شمش فولادی نیز مشغول می باشد. صبا فولاد منظومه با استفاده از تجهیزات روز دنیا و بهره گیری از نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت تولید کرده و ظرف مدت کوتاهی در میان تولیدکنندگان برتر آهن آلات کشور قرار گرفته است. ظرفیت تولید این واحد صنعتی در حال حاضر سالانه ۹۰ هزار تن نبشی از سایز ۱۰۰-۴۰ و ناودانی از سایز ۱۰۰-۶۰ می باشد.

شرکت صبا فولاد منظومه در نظر دارد تا با تلاش بی وقفه و حداکثری کارکنان و متخصصان خود، ظرفیت تولید سالانه محصولات خود را افزایش دهد و به پیشرفت حداکثری در زمینه تولید فولاد دست یابد. مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت نبشی صبا فولاد منظومه را در کانال تلگرامی و سایت خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید نبشی منظومه با کارشناسان ما در تماس باشید.