قیمت نبشی

لیست قیمت روزانه فروش نبشی

از پروفیل های پر کاربرد در ساختمان سازی می توان نبشی را نام برد که در اتصال پل ها به ستون ها و اتصال ستون ها به صفحات فونداسیون و ساخت ستون و خرپا از آن استفاده می شود. نبشی در آسانسور سازی نیز کاربرد دارد و از آن به صورت قطعات خرد شده که اصطلاحا نبشی لقمه نام دارد استفاده می شود. نبشی ها به صورت پرسی و فابریک تولید و عرضه می شوند. نبشی ها با دومشخصه اندازه بال و ضخامت شناخته می شوند. در ایران کارخانه های مختلفی تولیید کننده نبشی هستند که محصولات آنها با نام خودشان شناخته می شود ازجمله: نبشی ناب تبریز، نبشی آریان فولاد، نبشی ظهوریان، نبشی نیکان، نبشی منظومه و نبشی اسپیرال.

قیمت نبشی در بازار فعلی و پیش بینی آن رابطه مستقیمی با پیش بینی قیمت آهن در آینده دارد. با توجه به نوسانات بازار ، قیمت نبشی نیز متاثر از همین نوسانات تغییر می کند. با درک بهتر دلایل افزایش قیمت آهن و دلایل کاهش آن می توان پیش بینی قیمت نبشی را تا حد زیادی نزدیک به واقعیت انجام داد. عوامل موثر بر قیمت آهن علاوه برتورم داخل دلایلی برون مرزی نیز دارند از جمله: قیمت جهانی سنگ اهن و میزان عرضه و وتقاضای آن و تغییرات مصرف و مازاد عرضه کشورهای تولیید کننده و مصرف کننده که در صدر لیست کشور چین قرار گرفته. پیامد های افزایش قیمت نفت (انرژی) نیز تاثیرات خود را در این بازار نشان می دهد.همچنین هزینه های حمل و نقل و نرخ توم جهانی.
با مقایسه لیست قیمت نبشی متوجه تفاوت قیمت فروش نبشی کارخانه های تولید کننده می شویم. قیمت نبشی کارخانه های مختلف در ایران متفاوت است ، لیست قیمت نبشی های مختلف به صورت روزانه در سایت آهن پرایس قابل مشاهده می باشد و میتوانید با بررسی قیمت نبشی کارخانه های مختلف نسبت به خرید نبشی مورد نظر اقدام نمایید. در مجموعه آهن پرایس فروش نبشی با تضمین قیمت و کیفیت صورت می گیرد و در تناژ بالا فروش نبشی به قیمت کارخانه می باشد.

در حال دریافت آخرین قیمت نبشی ...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
خرید نبشی به چه صورتی انجام می پذیرد؟

شما می توانید پس از انتخاب نبشی مورد نیاز خود، با شماره 54103-021 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان مجموعه آهن پرایس در خصوص خرید نبشی و دریافت پیش فاکتور، مشاوره رایگان دریافت نمایید.

هنگام خرید نبشی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام خرید نبشی با در نظر گرفتن موارد مورد نیاز، باید به مشخصات نبشی همچون ضخامت، ابعاد و طول توجه داشت.

هر شاخه نبشی حدودا چند کیلو می باشد؟

وزن هر شاخه نبشی متناسب با ابعاد، ضخامت و کارخانه تولیدی متغییر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه جدول وزنی آهن آلات در سایت آهن پرایس مراجعه نمایید.

نبشی ناب تبریز چه مزیتی نسبت به نبشی سایر کارخانه های تولیدی دارد؟

نبشی ناب تبریز علاوه بر کیفیت بالا، دارای سبد غنی از ضخامت و ابعاد می باشد.

-

قیمت نبشی