کارخانه میانه

مجتمع فولاد آذربایجان در راستای تولید فولاد در استان آذربایجان شرقی، شهرستان میانه احداث گردید. این کارخانه زمینی به مساحت 46 هکتار در 3 کیلومتری جنوب شرق شهر میانه قرار گرفته است. فولاد میانه از اوایل سال 1380 آغاز به فعالیت نموده و توانایی تولید سالانه 550 هزار تن انواع میلگرد، تسمه، ناودانی و مفتول را دارد بطوری که تنوع و کیفیت محصولات این کارخانه پاسگوی نیازهای جامعه و بازارهای جهانی می باشد.

کارخانه میانه اساس کار خود را رضایت مشتری قرار داده و تلاش است تا منابع خود را بیش از پیش به دانش و فن آوری های روز دنیا مجهز کند. از ارزش های اخلاقی و مهم این شرکت می توان به رعایت استانداردها و اصول حرفه ای صنعت فولاد، مشارکت در تأمین نیازهای جامعه و احترام به سهامداران، تأمین کنندگان، مشتریان و پیمانکاران اشاره نمود.

این شرکت توانسته است که گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه های متفاوت مانند مدیریت کیفیت، ایمنی و زیست محیطی را دریافت کند؛ همچنین در راستای اهداف توسعه طلبانه در نظر دارد کیفیت محصولات خود را بر اساس مدل INQA بهبود مستمر بخشیده و در مفاهیم و اصول کنترل کیفی نسبت به رقبا سرآمد گردد. در راستای اجرای این طرح، شرکت به خلق ارزش برای مشتریان و ایجاد مشارکت و همکاری همه جانبه در کنترل کیفیت از سوی تمامی کارکنان همت گمارده است.

شما مشتریان گرامی می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار میانه از سایت و کانال اطلاع رسانی آهن پرایس دیدن نمایید.

آخرین قیمت محصولات میانه

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ