کارخانه نستا

شرکت فولاد نستا در سال 1385 در تهران تأسیس گردید و اکنون در شهرک صنعتی شمس آباد واقع شده است. این کارخانه تأمین کننده انواع نبشی بال مساوی سبک با ضخامت 3 و 4 میل می باشد. نبشی فولاد نستا نیز با حداقل تلرانس تولید می شود و در بازار نیز با استقبال از سوی مصرف کنندگان مواجه شده است.

عمده محصول تولیدی این شرکت نبشی فولادی می باشد و در بازار با نام نبشی نستا شناخته می شود. نبشی فولادی را می توان یکی از مهم ترین مقاطع فولادی در ساخت و ساز به شمار آورد. نبشی نستا در ضخامت های ۳ و ۴ و در ابعاد L30*30*3 و L40*40*4 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. نبشی پروفیلی با دو ضلع عمود بر یکدیگر می باشد که در صنعت ساخت و ساز استفاده زیادی دارد. این محصول به دو صورت پرسی و فابریک بوده که نوع پرسی آن از یک ورق به طول ۶ متر تشکیل شده از که وسط عرض آن خم شده و شکل داده شده است. بنابراین ماهیت نبشی پرسی از ورق فولادی می باشد. تفاوت نبشی پرسی و فابریک این است که نبشی فابریک از همان ابتدای فرآیند به صورت نبشی از خط تولید خارج می شود.

این نبشی در بازار با عنوان نبشی گرم نورد دیده بال مساوی شناخته می شود و در صنایعی همچون سازه های فلزی و ساختمانی از جمله ساخت فونداسیون ساختمانی و اتصالات پل ها و ستون ها مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به منظور خرید نبشی نستا و یا اطلاع از قیمت نبشی فولاد نستا با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات نستا

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ