کارخانه نورد میلاد یزد

شرکت صنایع نورد میلاد یزد دارنده نشان استاندارد ملی در سال 1368 در زمینی به مساحت 30000 مترمربع با تولید سالیانه 60000تن انواع لوله و پروفیل در استان یزد راه اندازی گردید. این شرکت توانست در کمترین زمان تبدیل به یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات تولید پروفیل در سطح کشور گردد و زمینه اشتغال حدود 80 نفر را در اولین سالهای تأسیس خود فراهم آورد.

پس از چند سال به منظور ارتقاء تنوع و کیفیت محصولات و راستای توسعه شرکت، در سال 1383 به شهرک صنعتی خضرآباد یزد منتقل شد و در زمینی به مساحت 65000 متر مربع به فعالیت خود ادامه دارد. این کارخانه با احداث چند فاز و با اشتغال زایی بالغ بر 120 نفر به بهره برداری رسید و در حال حاضر یکی از کامل ترین مجموعه کارخانجات تولید انواع مقاطع فولادی گرم و سرد در سطح کشور می باشد.

سال 1383 واحد تولید قوطی و پروفیل سازی این کارخانه راه اندازی شد که مشتمل بر 10 خط آلمانی تولید لوله و پروفیل بازر و بسته بود. این واحد با تولید سالیانه 150000 تن و تنوع 60 نوع محصول به کار خود ادامه داد.

سال 1390 فاز دوم این کارخانه نیز با هدف تولید سالیانه 250000 تن انواع نبشی، ناودانی و میلگرد صنعتی از قطر 38 الی 100 میلیمتر نیز راه اندازی گردید. اما توسعه این شرکت در سال 1392 نیز ادامه یافت و به منظور افزایش کیفیت محصولات بر روی خطوط تولید پروفیل، جدیدترین تابلوهای جوش القایی و خازن های اسپیرال نصب گردید.

شرکت نورد میلاد یزد با توجه به توسعه صنعت فولاد، اقدام به سرمایه گذاری در زمینه تولید گلوله های فولادی و نصب خط رول فورج با ظرفیت تولید سالانه 35000 تن نموده است که در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

شما مشتریان گرامی می توانید به منظور اطلاع از قیمت پروفیل نورد میلاد یزد و یا خرید قوطی پروفیلهای این شرکت با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات نورد میلاد یزد