کارخانه نورد نوین متین

شرکت نورد نوین متین در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع قطعات صنعتی و ماشین سازی و سوله سازی آغاز نمود و در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید قطعات فولادی تبدیل گشته است. به دلیل کیفیت بسیار خوب، این کارخانه را می توان سومین شرکت تولیدی میلگرد ساده پس از فولاد آلیاژی یزد و ذوب آهن اصفهان به شمار آورد چراکه تولید این محصول با مواد مرغوب و درجه یک صورت گرفته است بطوری که برای افزایش کیفیت میلگردهای تولیدی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

فولاد نوین متین در زمینه تولید انواع تسمه و چهارپهلو صنعتی و ماشینکاری و کشش شده st37 و ck45 و st52 فعالیت دارد. این محصول دارای سطح مقطع مربعی شکل بوده و از فولاد ساختمانی تولید می گردد. تسمه های فولادی به چندین دسته گالوانیزه، استنلس استسیل و فولادی سرد نورد شده تقسیم بندی می شوند. چهارپهلوها همچنین در صنایع کشتی سازی و پل سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

میلگرد نوین متین از سایز ۸ تا ۲۴۰ از فولاد st37، از سایز ۸ تا ۲۰۰ از نوع ck45 تولید می گردد. میلگردها برای جبران مقاومت کششی پایین بتن مورد استفاده بوده و در دو نوع ساده و آجدار تولید می گردد. میلگردهایی با کیفیت بالا محصول کارخانجات یزد و کاشان برای مصارف صنعتی مورد استفاده بوده ولی میلگرد نورد نوین متین برای مصارف ساختمانی مناسب تر می باشد. در هنگام خرید به مشخصات میلگرد که بر روی محصول الصاق گردیده بایستی توجه نمایید.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت میلگرد ساده نوین متین را در سایت به روزرسانی نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد ساده نوین متین با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات نورد نوین متین

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ