کارخانه نیشابور

کارخانه مجتمع فولاد خراسان(نیشابور) در سال 1369 با مشارکت شرکت ملی فولاد ایران و بانک سپه تأسیس گردید. شروع عملیات اجرایی و نصب تجهیزات این شرکت در خرداد ماه 1376 آغاز شد و سرانجام در خرداد ماه سال 1380 واحد نورد مقاطع ساختمانی به ظرفیت 550 هزار تن راه اندازی شد.

مجتمع فولاد خراسان توانسته با احداث واحدهای توسعه در حال اجرای خود و همچنین کارخانه کنسانتره 5.2 میلیون تنی در سنگان، قطب سوم فولاد کشور را در استان خراسان با تولید سالانه 4.1 میلیون تن تثبیت نماید.

کارخانه در راستای سیاست اقتصادی دولت فعالیت می کند و بر رفع وابستگی به غیر و رسیدن به خودکفایی تأکید دارد. این واحد با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و استاندارد های ملی و بین المللی محصول و برخورداری از کادری مجرب در زمینه تولید میلگرد، شمش و آهن اسفنجی و همینطور با بکارگیری کارشناسان کارآزموده در زمینه فروش میلگرد آجدار فعالیت می نماید.

در حال حاضر ظرفیت تولید فولاد خام در این مجتمع عظیم صنعتی به 4.1 میلیون تن در سال رسیده است و توانسته برای 5 هزار نفر بطور مستقیم اشتغال ایجاد نماید. فولاد خراسان در سبد تولیدی کالای خود، دارای انواع محصولات فولادی مانند میلگرد آجدار، شمش فولادی ، آهن اسفنجی، نبشی و ناودانی، تسمه، بریکت، چهار گوش و شش گوش می باشد. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار نیشابور به سایت  مراجعه نموده و یا جهت خرید میلگرد آجدار نیشابور با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات نیشابور