میلگرد آجدار نیشابور

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه نیشابور

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده برای یک ظرفیت و با احتساب %۹ ارزش افزوده می بـاشد.

کارخانه:
میلگرد آجدار نیشابور
1401/09/17

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

میلگرد آجدار نیشابور نیز همانند بسیاری از میلگردهای دیگر در بورس کالا قیمت گذاری می گردد و به دلیل آنکه قیمت میلگرد نیشابور در مقایسه با سایر رقبا در رده متوسط قرار دارد، متقاضیان بسیاری را در بازار شمال شرقی کشور به خود اختصاص می دهد. از آنجایی که فولاد خراسان خود یک تولیدکننده مواد اولیه می باشد، نوسانات بازار تأثیر چندانی بر قیمت میلگرد نیشابور نمی گذارد. این میلگرد در رده های سبک قرار دارد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

کارخانه مجتمع فولاد خراسان (نیشابور) در سال ۱۳۶۹ با مشارکت شرکت ملی فولاد ایران و بانک سپه تأسیس گردید. شروع عملیات اجرایی و نصب تجهیزات این شرکت در خرداد ماه ۱۳۷۶ آغاز شد و سرانجام در خرداد ماه سال ۱۳۸۰ واحد نورد مقاطع ساختمانی به ظرفیت ۵۵۰ هزار تن راه اندازی شد. میلگرد فولاد خراسان که با نام تجاری میلگرد نیشابور در بازار شناخته می شود، با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید تحت بالاترین استاندارد ملی و بین المللی توانسته میلگردهایی از سایز 10 تا 32 تحت آنالیز A3 تولید نماید و به بازار عرضه کند.

از آنجایی که کارخانه نیشابور جزء تولید کننده مواد اولیه بشمار می رود، نوسانات رخ داده در بازار دلار و شرایط سیاسی تغییر چشمگیری در قیمت میلگرد نیشابور نمی گذارد. همچنین این کارخانه توانسته با احداث واحدهای توسعه در حال اجرای خود و همچنین کارخانه کنسانتره ۵/۲ میلیون تنی در سنگان، قطب سوم فولاد کشور را در استان خراسان با تولید سالانه ۴.۱ میلیون تن تثبیت نماید.

-

میلگرد آجدار نیشابور

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!