کارخانه نیکان

کارخانه نیکان پروفیل در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید پروفیل فولادی و برش ورق در زمینی به وسعت ۱۰۰۰۰متر مربع و با ظرفیت تولید ۷۰۰۰تن تولید پروفیل و ۱۳۰۰۰ تن خدمات برش ورق آغاز به فعالیت نمود.

افزایش ظرفیت تولید پروفیل تا میزان 15 هزار تن همزمان با راه اندازی مجموعه ماشین سازی، از جمله برنامه ها و هدف های این شرکت در سال 1382 بود که طی آن خط تولید دستگاه 3 اینچ به منظور تولید انواع پروفیل های ساختمانی و خط تولید دستگاه z راه اندازی گردید. در سال 1386 نیز مراحل بعدی طرح توسعه خطوط تولید و افزایش ظرفیت تولید به میزان 70 هزار تن تولید انواع پروفیل های فولادی اجرا گردید. در حال حاضر این مجموعه بیش از 20 نوع محصول با ظرفیت تولید 70 هزار تن تولید می نماید و توجه به کیفیت محصولات تولیدی، این مجموعه را در زمره برترینهای تولید لوله و پروفیل کشور قرار داده است.

نیکان نورد اسپادانا از بخش های تابعه مجموعه پروفیل نیکان می باشد که دو دهه پس از کلنگ زنی مجموعه تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. ماشین سازی نیکان نورد اسپادانا در سال ۱۳۸۲ با هدف خودکفایی کل مجموعه نیکان پروفیل اصفهان در زمینه تولید، قطعه سازی، نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات مربوطه فعالیت های خود را شکل داد این بخش در سال ۱۳۹۷ توانست در زمره صادرکنندگان نمونه خطوط نورد به کشورهای اروپایی قرار گیرد و موجبات سرافزاری ایران را فراهم آورد.

مجموعه آهن پرایس بصورت روزانه لیست قیمت پروفیل نیکان را در کانال تلگرامی و سایت آهن پرایس ثبت می نماید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید پروفیل نیکان با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)