کارخانه پایا اصفهان

شرکت پروفیل پایا اصفهان در سال 1387 به بهره برداری رسید و هم اکنون نیز فعال می باشد. پروفیل پایا زیرنظر مدیریت حسن قاسمی دستجردی فعالیت میکند. محصولات این کارخانه با ضخامت های 2، 2.5 و 3 میلی متری و به طول 6 متر در بازار موجود می باشد. پروفیل پایا اصفهان در صنعت ساختمان، اسکلت های فلزی و جرثقیل های دروازه ای و بلند مرتبه استفاده می گردد که جایگزین مناسبی نیز برای مقاطع دست ساز حاصل از ناودانی، تیرآهن و نبشی می باشد.

مواد اولیه محصولات فولادی شرکت پروفیل پایا اصفهان شامل ورق های سیاه فولادی است. کارخانه پروفیل پایا اصفهان برای تولید لوله و پروفیل های خود تاکنون توانسته ۴ خط تولید مقاطع فولادی مربع و مستطیل شکل، یک خط برش ورق فولاد برای تهیه لوله های درزدار سیاه و داربستی و یک خط شیت کن را راه اندازی نماید. شرکت لوله و پروفیل فولادی پایا استان اصفهان در نظر دارد با افزایش ظرفیت های تولیدی خود و رسیدن به تولیدات ۲۰۰ هزار تن، بخش گسترده تری از بازار داخلی و خارجی را در دست گیرد و با تامین نیازهای زنجیره فولادی کشور زمینه ساز اشتغال افراد بیشتری در استان شود.

استفاده از قوطی پروفیل ها نقش بسیار مهمی در کیفیت، استحکام و سبک سازی سازه ها دارد. شما می توانید به منظور اطلاع ازقیمت قوطی پروفیل پایابه سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس مراجعه نمایید و یا به منظور خرید پروفیل پایا اصفهان با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات پایا اصفهان

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ