کارخانه کاوه تیکمه داش

کارخانه کاوه تیکمه داش در سال 1387 در اداره ثبت شرکت های بستان آباد به ثبت رسید. این شرکت در زمینه تولید انواع آهن آلات و محصولات فولادی ساختمانی اعم از سبک و سنگین و همچنین شمش های فولادی و بیلت فعالیت میکند.

مجتمع فولاد کاوه تیکمه داش به این دلیل در منطقه محروم احداث گردیده که بتواند برای ساکنین این منطقه کمتر توسعه یافته، اشتغال ایجاد کند. از این رو با به بهره برداری رسیدن خط تولید میلگرد آجدار، توانسته برای 200 نفر بطور مستقیم و 2000 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد نماید. از اهداف مهم این شرکت ترویج رونق اقتصادی در منطقه است چراکه نیاز کشور به مقاطع فولادی را در اولویت قرار داده و با اجرای طرح تولید و فروش میلگرد آجدار توانسته بخشی از نیاز کشور به واردات محصولات فولادی را برطرف و از خروج ارز جلوگیری نماید.

امروزه میلگردهای این کارخانه توانسته جایگاه خوبی را در بازار خرید و فروش محصولات فولادی به خود اختصاص دهد. میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش نسبتا نرم هستند. محصول آجدار A2 با تنش جاری ۳۰۰۰ و تنش گسیختگی ۵۰۰۰ کیلوگرم با تغییر شکل ۱۹ درصد برای مصارف ساختمانی و خاموت زنی بسیار مناسب است و خواص ساختاری آن نسبت به میلگرد ساده بهتر است.

مجموعه آهن پرایس در تلاش است تا به صورت روزانه قیمت میلگرد آجدار این واحد تولیدی را به اطلاع مشتریان گرامی برساند. شما می توانید برای خرید میلگرد کاوه تیکمه داش با کارشناسان ما در تماس باشید.