کارخانه کرمانشاه

کارخانه جهان فولاد غرب که با نام اختصاری کرمانشاه شناخته می شود، در سال 1387 به بهره برداری رسید. موسس این شرکت اقدام به تولید محصولات فولادی با هدف کاهش واردات و جلوگیری از خروج ارز از کشور نمود و در سال 1383 مجوزهای اداری لازم را کسب نمود. سال 1384 عملیات اجرایی این پروژه در 35 کیلومتری کرمانشاه آغاز گردید و در اواخر سال 1386 به تولید آزمایشی رسید و در زمان کمی محصول تیرآهن تولید شده این کارخانه توانست پروانه استاندارد ملی ایران را دریافت کند.

مجتمع جهان فولاد غرب به سیستم نورد گرم مجهز است که از بهترین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد و توانایی تولید نبشی و ناودانی را نیز دارد. فرایند کنترل کیفیت این مجتمع نیز با رعایت استاندارهای کامل صورت می گیرد و علاوه بر نمونه گیری از محصولات حین تولید، وظیفه کنترل شمش های ورودی به کارخانه را نیز بر عهده دارد. هدف اصلی این کارخانه تولیدی جلب رضایت مشتری است که با همت و تلاش کارکنان خود توانسته تا حدود زیادی به این مهم دست یابد.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که بصورت روزانه قیمت محصولات فولادی این مجتمع از جمله قیمت تیرآهن کرمانشاه را به اطلاع مشتریان گرامی برساند. شما می توانید به منظور خرید تیرآهن و دیگر محصولات این کارخانه با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات کرمانشاه