کارخانه کویر کاشان

در سال 1379 سهامداران شرکت بدوا، شرکت بازرگانی بین المللی سپید فراب کویر را تأسیس نمودند که در زمینه بازرگانی و تجارت فعالیت می کرد. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی سهامداران این مجموعه با شناخت صحیح بازار و نیازهای اقتصادی تصمیم بر تغییر ماهیت این مجتمع گرفتند.

از این رو اقدام به فعالیت تولیدی نموده و مجتمع تولید میلگرد کویرکاشان راه اندازی شد. این شرکت تولیدی در منطقه ای محروم و کمتر دیده شده آران و بیدگل از توابع کاشان تأسیس گردید که توانست زمینه اشتغال زایی و تولید و رونق اقتصادی منطقه را فراهم آورد. در نتیجه در سال 1381 اعلامیه رسمی مبنی برا احداث خط تولید نورد میلگرد فولادی را از سازمان صنایع و معادن استان اصفهان دریافت کرد و پس از تلاش های بی وقفه برای طی کردن مراحل تست و خرید ماشین آلات صنعتی در سال 1386 آغاز به تولید رسمی محصولات خود کرد.

میلگرد کویرکاشان امروزه سهم کثیری از بازار آهن و فولاد کشور را در بر گرفته است. نام تجاری آن سپید فراب کویر کاشان می باشد که در بازار به عنوان کویر کاشان شناخته شده و عمده فعالیت آن در ابتدای تاسیس در زمینه بازرگانی و تجارت بوده است. کارشناسان و مدیران تصمیم گیرنده در مجموعه کویرکاشان با شناخت بیشتر از بازار و نیازهای اقتصادی جامعه هدف تصمیم به تغییر رویکرد مجموعه به سمت تولید رفته و به این ترتیب شرکت تولیدی سپید فراب کویر کاشان در منطقه محروم آران و بیدگل تاسیس شد. تاسیس این مجموعه موجب اشتغال زایی، تولید و رونق اقتصادی و اجتماعی منقطه گردید.

با توجه به رضایتمندی بالای مشتریان از محصولات این واحد تولیدی، مجتمع فولاد کویر کاشان توانسته به ظرفیت اسمی بالایی رد خط تولید سالیانه خود برسد. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد و یا خرید میلگرد آجدار کویرکاشان با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات کویر کاشان

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ