کارخانه یاران

شرکت نورد لوله یاران در اواخر سال 1377 ثبت گردید و پس از آن با تلاش و بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده در سال 1382 شروع به فعالیت نمود.

این کارخانه با هدف ایجاد تحول در صنعت لوله و پروفیل در زمینی به مساحت 60000 متر مربع و با ظرفیت 105000 تن تأسیس گردید. خرید قوطی پروفیل شرکت یاران از ضخامت 2 تا 4 میل امکان پذیر است؛ از این رو با توجه به بالا بودن کیفیت محصولات و رضایت و استقبال مشتریان محترم، توسعه کارخانه در دستور کار قرار گرفت.

طرح توسعه کارخانه لوله و پروفیل یاران با هدف افزایش کمی و کیفی و تنوع تولید در دستور کار مدیریت شرکت قرار گرفت و در سال 1383 با افزودن جدیدترین دستگاه ها در خطوط تولید، ظرفیت تولیدی محصولات خود را تا سقف 300000 تن در سال افزایش داد.

محصولات این شرکت از کیفیت عالی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی برخوردار است که همین موضوع موجب شده تا فروش قوطی پروفیل و لوله های این کارخانه با استقبال همراه باشد.

محصولات تولیدی این شرکت شامل اقلام زیر می باشد:

  1. لوله های گازی و شهری
  2. لوله های آب و شوفاژ
  3. لوله های ساختمانی و صنعتی
  4. قوطی های مربع مستطیل
  5. پروفیل های ساختمانی باز و بسته

مجموعه آهن پرایس مفتخر است تا به صورت روزانه، قیمت قوطی پروفیل های این کارخانه را در سایت و کانال آهن پرایس اطلاع رسانی نماید.

کارخانه نورد یاران برای تولید لوله‌های سبک از استاندارد DIN 2394 استفده می‌کند که مطابق آن لوله صنعتی سبک با ضخامت‌های 0.7 تا 4 میلمیتر تولید می‌شود. قطر بیرونی این محصول نیز از 13 تا 57 میلیمتر ساخته شده و در سایزهای 1.2 تا 16 اینچ عرضه می‌شود که وزن هر شاخه 6 متری آن با توجه به ضخامت و قطر آن متغیر خواهد بود.

کاربردهای لوله صنعتی سبک

در رابطه با کاربردهای لوله صنعتی سبک می‌توان به نحوه تولید این لوله‌ها اشاره کرد، این به معنی این است که لوله صنعتی درزدار و بدون درز هریک به تناسب فرایند تولیدی که دارند از کیفیت و کاربردهای مختلفی برخوردارند.

در ادامه از جمله کاربردهای مهم لوله صنعتی سبک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتقال نفت و گاز و انواع سیالات
  • ساخت پل، ستون و خرپا
  • استفاده در کارخانه‌ها و سوله‌های صنعتی
  • استفاده در صنعت خودروسازی، راه‌سازی و حمل و نقل

لوله صنعتی سبک به دلیل تنوع بالایی که در سایز و ضخامت‌ها دارد دامنه کاربرد آن نیز گسترده است، امکان جوشکاری و برشکاری دارد، دارای داوم و استحکام بالایی است و با توجه به وزن سبک آن نسبت به نمونه‌های مشابه قیمت مناسب‌تری دارد.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)