کارخانه یزد

شرکت پروفیل یزد در سال 1352 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی احداث گردید. این کارخانه در زمینی به مساحت 130000 متر مربع تاسیس و در سال 1354، با دو خط تولید به بهره برداری رسید . این شرکت با پشتکار و سخت کوشی پرسنل مجرب و کار آزموده در طی سالیان متمادی نام خود را در زمره پیشتازان این صنعت قرار داده است .

شرکت پروفیل یزد، هم اکنون با هفت خط تولید، توانایی تولید پروفیل در اندازه و مقاطع مختلف اعم از قوطی های مستطیل و مربع ، پروفیل های درب و پنجره، چهار چوبی معمولی، لوله های صنعتی و … را دارد .

هدف اصلی شرکت پروفیل یزد جلب رضایت و اعتماد مشتریان و تحقق سیاست های کیفی می باشد. رسیدن به این اهداف نیازمند برنامه ریزی دقیق در چهارچوب سیستم مدیریت کیفیت و استفاده از دانش روز در مهندسی آن است که با استفاده از کارشناسان با تجربه و تجهیزات مدرن اندازه گیری و کنترل کیفیت امکان پذیر می باشد.

این شرکت با دارا بودن کیفیت قابل رقابت محصولات تولیدی و نیروی انسانی متخصص توانسته برای توسعه فروش قوطی پروفیل های خود، محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر نماید؛ از این رو اصل مشتری مداری را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است تا قیمت قوطی پروفیل های اعلامی این کارخانه را بصورت روزانه در سایت و کانال آهن پرایس بروزرسانی نماید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات یزد