در حال دریافت اطلاعات...

اولویت نمایش براساس

قیمت بولت تهران 1403/03/03

قیمت های درج شده با احتساب 10% ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
20
36,000 32,727 0 تومان
1403/03/03
توضیحات
22
36,000 32,727 0 تومان
1403/03/03
توضیحات
25
36,000 32,727 0 تومان
1403/03/03
توضیحات

بولت از جنس میلگرد است  و در ساخت‌وسازها استفاده می‌شود همچنین  کاربرد بولت برای اتصال بین صفحه ستون و فونداسیون می باشد و غالبا انتهای بولت‌ها را خم می‌‌کنند و بولت‌ها ظاهری شبیه به عصا دارند. از آنجایی که بولت انواع مختلفی دارد به  شرح  جزییات آن می پردازیم، پس از مطالعه موارد ذیل آنگاه می توانید جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش کالا و دریافت قیمت بولت می توانید با کارشناسان حرفه ای آهن پرایس تماس حاصل فرمایید. نکته حائز اهمیتی که باید بیان شود این است که همانطور که اشاره شد مواد اصلی ساخت بولت، میلگرد است بنابراین هر نوع نوسان کاهشی یا افزایشی در قیمت روز میلگرد به تغییر قیمت بولت منجر خواهد شد.

انواع بولت‌
انکر بولت (Anchor Bolt)

از انکربولت برای نصب و محکم کردن سازه‌ هایی همچون آسانسور، پله برقی و ... استفاده می‌شود. انکر بولت (Anchor bolt) برای چفت و بست کردن روی سطوح صلب همچون  بتن نیز استفاده می شود. پلیت ‌ها نقش پراهمیتی در اضافه کردن سازه‌ های جدید به اسکلت بتنی دارند. برای نصب پارتیشن‌ها و سقف‌های کاذب، نیز از انکر بولت ها استفاده می شود.

آی بولت (Eye Bolt)

Eye آی بولت یک ‌نوع بولت است که در انتهایش یک حلقه دارد. این وسیله پیچی ا‌ست که به انتهای آن یک حلقه‌ی چشم مانند وصل شده است.  از حلقه‌‌ی انتهای آن می‌توانیم طناب یا زنجیری را عبور دهیم و به آن وسیله متصلش نماییم.

یو بولت (U Bolt)

داخل این پیچ یک انحنا به شکل U  است  که برای استفاده در سطوحی گرد همچون لوله کاربردیست. از آنجایی که کاربرد این محصول در لوله هاست دقیقا شماره گذاری آن نیز مطابق با سایز و اندازه ی لوله ها می باشد. 

رول بولت

رول بولت‌ها شبیه به پیچ و رول پلاک ها هستند و خاصیت افزایش حجم اتصال دارد. رول بولت برای اتصال صفحه‌های فلزی  بر روی سطح های سنگی یا  بتنی کاربرد دارند. رول بولت‌ها از یک استوانه‌ فلزی، یک پیچ سرمخروطی، یک مهره و یک واشر تشکیل شده‌اند. استفاده رول بولت ها به این صورت است که نخست سر مخروطی پیچ به داخل سوراخ مورد نظر وارد می‌شود؛ سوراخی که از قبل در سنگ یا بتن ایجاد شده است. سپس هم‌زمان با بستن مهره رول بولت، استوانه چاک‌دار به صورت تدریجی به‌سمت داخل حرکت می‌کند و استوانه به‌مرور دچار افزایش حجم می‌شود. حرکت استوانه چاک‌دار به داخل، به‌وسیله‌ی واشر صورت می پذیرد. 

اِستاد بولت (StudBolt)

از اِستاد بولت برای بستن فلنج‌ها و قطعات فلزی گاز و پتروشیمی و یا صنایع نفتی استفاده می گردد. استاد بولت یک پیچ دوسر رزوه و دو مهره است. جنس استاد بولت، فولاد است که البته با گالوانیزه یا تفلون روکش می شود. در صنایعی همچون ساختمان‌سازی ، خودروسازی، خطوط تولید ماشین آلات و ... از استاد بولت استفاده می گردد.

 موارد استفاده رول بولت

  برای اتصال اسکلت فلزی (تیر یا ستون ) به بتن  یا جهت نصب وال پست ،پارتیشن،سقف کاذب ، جان پناه مورد استفاده قرار می گیرد برای  نصب شاسی آسانسور به دیوار چاله آسانسور و نصب پله برقی کاربرد دارد.جهت دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان آهن پرایس می توانید با شماره تماس 54103-021  تماس حاصل فرمایید. 

بولت محصولی فولادی است که از میلگرد ساخته می‌شود. وظیفه اصلی این محصول اتصال است و به طور معمول برای اتصال صفحه زیرستون به فونداسیون به کار برده می‌شود بولت که در واقع به شکل پیچ است در اشکال و استانداردهای مختلفی تولید می‌شود.

انواع بولت

 • انکر بولت
 • آی بولت
 • یو بولت
 • جی بولت
 • رول بولا
 • هنگر بولت
 • اِستاد بولت

عوامل مؤثر در قیمت بولت

 • اندازه بولت
 • نوع میلگرد به کار برده شده
 • اندازه رزوه بولت
 • کیفیت میلگرد مورد استفاده

راهنمای خرید بولت

در خرید بولت باید برخی فاکتورهای را درنظر گرفت، به این صورت که طول کلی، طول رزوه، طول خم، قطر میلگرد مواردی است که در انواع بولت‌ها متفاوت است و بر قیمت آن نیز اثرگذار است. گفتنی است مشتریان عزیز می‌توانند در کنار بولت، مهره و واشر و سایر اتصالات نیز عرضه می‌شود که در صورت تمایل خریدار می‌تواند تهیه کند، همچنین سایز مهره و سایز بولت باید یکسان باشد،.

گفتنی است خرید بولت و انواع آن به صورت دانه‌ای است و مشتریان عزیز می‌توانند برای دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان حرفه‌ای مجموعه آهن پرایس از طریق شماره 54103-021 در تماس باشند تا خریدی مطمئن و راحتی را تجربه کنند.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
خرید بولت به چه صورت است؟

خرید بولت و انواع آن معمولا به صورت دانه‌ای است و در کنار آن مهره، واشر و سایر اتصالات نیز عرضه می‌شود که مشتری می‌تواند در صورت نیاز خریداری کند.

عوامل اثرگذار بر قیمت بولت چیست؟

سایز بولت، سایز میلگرد، طول کلی، طول خم و طول رزوه از جمله عواملی است که در قیمت بولت اثرگذار است.

بولت در چه سایزهایی تولید می‌شود؟

بولت‌ها معمولا در سایزهای 20، 22 و 25 تولید می‌شود و خرید آن نیز به صورت کیلویی است.

-

قیمت بولت

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!