قیمت توری

لیست قیمت روزانه فروش توری

توری همان کلاف های فلزی است که  منظم در کنار هم قرار گرفته اند این توری ها یا به وسیله جوش در هم تنیده شده اند یا به صورت تاروپود روی هم قرار میگیرند ساخت توری با دو شیوه جوش مفتولی یا مقاومتی انجام می شود شایان ذکر است استقامت توری به ضخامت آن بستگی دارد.

درواقع می توان بدین گونه نیز بیان کرد که هر چه میزان ضخامت یا قطر بیشتر باشد استقامت توری نیز بیشتر است همچنین میزان  کیفیت آن نیز بالاتر خواهد بود و شبیه یک صفحه شطرنج می باشد.

 توری ها  انواع گوناگونی دارند که هر یک از آن‌ها با توجه به خصوصیاتشان در محل ویژه‌ای استفاده می شوند. به کار گیری توری در حیطه های مختلفی مانند حمل و نقل، باغداری، معادن، حصارکشی ، کشاورزی و سایر صنعت های موجود متداول است. مقاومت، پایداری و ایمنی بسیار این محصول یکی از عوامل به کارگیری وسیع آن در حیطه های گوناگون می باشد.

انواع توری 

توری پرسی: 

توری های پرسی  در صنعت دام و طیور بسیار پرکاربرد میباشند، که در ساخت انواع قفس ها مورد استفاده قرار می گیرد و از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

توری حصاری : 

توری های حصاری  برای پروژه های نظامی صنعتی و ساختمانی و باغ های زراعی استفاده می شود.

توری گابیون: 

 توری گابیون یا توری سنگی   برای مهار دامنه های پر ریزش در هنگام جاده کشی و حفر تونل و عملیات های معدنی در دامنه های کوهستانی  که خطر ریزش سنگ وجود دارد مصرف می شوند. این توری ها  مقاومت بالایی  دارند و به خوبی سنگ های ریزشی را در دامنه های پرشیب مهار میکنند.

توری مرغی:

 توری های مرغی برای محافظت از رادار ها اختراع شدند اما هم اکنون بیشتر کاربرد ساختمانی دارند به طوری که امروزه از آنها فقط در سقف سازی گچ کاری و زیر سازی کاشی و دام  داری پرندگان از آن استفاده میشود.

توری مش: 

توری مش همان توری جوشی است که از میلگرد ها ساخته میشوند و کاربرد اصلی آن ها افزایش مقاومت سازه های ساختمانی در برابر ترک و شکستگی میباشد.

کارخانه های تولید کننده توری

میهن نور

شرکت فولاد صنعت

توری پارسه

صنایع مفتولی توری کالا

آرتان

صنایع آنتیک زمرد

توری مهبد

ویرا ایده نیکان

صنایع مفتولی قدس 

کارشناسان آهن پرایس در جهت ارائه مشاوره رایگان وارائه ضمانتنامه کیفیت و قیمت مناسب با شماره تماس 54103-021 در خدمت شما هستند.

در حال دریافت آخرین قیمت توری ...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت توری