تیرآهن آریان فولاد

لیست قیمت روزانه فروش تیرآهن کارخانه آریان فولاد

اولویت نمایش براساس

جهت اطلاع از قیمت می توانید
با کارشناسان آهن پرایس با شماره 02154103 تماس حاصل فرمایید.

شرکت آریان فولاد با هدف تولید انواع مقاطع فولادی شامل نبشی، ناودانی، تیرآهن، ریل و میلگرد در سال 1385 با مدیریت بهمن قاسمی تاسیس شد . این کارخانه در زمینی به  مساحت 220 هزار متر مربع در 15 کیلومتری جاده بوئین زهرا – اشتهارد و در منتهی الیه جنوب شرقی استان قزوین احداث شد. 

کارخانه آریان فولاد بوئین زهرا، زمینه اشتغال برای 800 نفر به صورت مستقیم در منطقه فراهم مرده است به گونه ای  که این شرکت توانسته 10 درصد از نیاز کشور به محصولات فولادی را تأمین کند. این کارخانه با تولید مقاطع فولادی جدید شامل انواع تیرآهن، ریل و ناودانی کمک شایانی به بازار داخلی فولاد کشور کرده است.  تیرآهن 16 شرکت آریان فولاد با استاندارد IPE ،  از اساسی ترین پروفیل های ساختمانی می باشد. واحد فروش تیرآهن 16 نورد آریان فولاد شاخه ای است . طول هر شاخه از تیرآهن 16 نورد آریان فولاد 12 متر می باشد و وزن هر شاخه تیرآهن 16 نورد آریان فولاد 190 کیلوگرم می باشد . در ساختمان به صورت خرپا، ستون و تیر در پوشش سقفی بکار می رود. 

مجموعه آهن پرایس می کوشد که به صورت روزانه قیمت تیرآهن و سایر محصولات تولیدی این شرکت را در کانال و سایت آهن پرایس به روز نماید. تا شما مشتریان گرامی با مراجعه به سایت وکانال ما به راحتی و با صرف کم ترین زمان وهزینه محصولات تولیدی این کارخانه را خریداری کنید . شما می توانید به منظور خرید تیرآهن شرکت آریان فولاد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

-

تیرآهن آریان فولاد

ahanprice