اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
رابیتس مسعود
1401/04/13

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

وزن
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
400

کارخانه مسعود

رابیتس مسعود بنگاه تهران
19,0000تومان
1401/04/13
توضیحات
650

کارخانه مسعود

رابیتس مسعود بنگاه تهران
24,0000تومان
1401/04/13
توضیحات
770

کارخانه مسعود

رابیتس مسعود بنگاه تهران
26,0000تومان
1401/04/13
توضیحات
کارخانه:
رابیتس تهران
1401/04/13

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

وزن
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
1000

کارخانه تهران

رابیتس تهران بنگاه تهران
37,0000تومان
1401/04/13
توضیحات

رابیتس  expanded metal یک ورق شبکه ای فلزی که از طریق  پرسکاری و کشش برروی ورق گالوانیزه  با کتینگ بالا و ضخامت‌های ۰.۱۸ میلی‌متر تا ۰.۳۵ میلی‌متر تولید می‌گردد.طول رابیتس ها غالبا ۲۴۰ سانتی‌متر است و عرض آن معمولا ۶۰ سانتی‌متر می باشد و بسته‌های آن  پانزده عددی است، سایز رابیتس میتواند تغییر کند و در طول ۲۲۰ سانتی‌متر با عرض ۵۵ سانتی متر باشد.

ما برآنیم که با ارائه کیفیت و قیمت مناسب محصولات  از جمله رابیتس را در  بازار آهن و فولاد عرضه نماییم جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت قیمت رابیتس و پیش فاکتور می توانید با شماره 02154103 با کارشناسان حرفه ای آهن پرایس تماس حاصل فرمایید. 

کاربرد رابیتس ها در سقف کاذب است، فولاد گالوانیزه مقاومت بالایی را داراست ودر دکوراسیون، کارهای تزیینی استفاده می‌شود وانفصال و ترک‌خوردگی‌ در دیوار را می‌پوشاند. رابیتس  را بر اساس ستون، وزن و چشمه‌ دسته‌بندی می نمایند که این چشمه ها می توانند دایره ای ، مربعی یا لوزی باشند که البته  در بازار ایران چشمه های رابیتس شبیه به متوازی الاضلاع  هستند و دو زاویه تند و دو زاویه باز دارند.  تعداد ستون ها و اندازه ی چشمه های رابیتس در قیمت رابیتس  موثر است. 

رابیتس‌هایی که وزن آنها ۱۳۰۰ گرم است غالبا قیمت بیشتری دارند و آن هایی که ۳۵۰ گرمی هستند غالبا قیمت کمتری دارند شایان ذکر است که نوسانات قیمت ورق گالوانیزه  بر قیمت رابیتس تاثیر گذار است و چنانچه ورق گالوانیزه گرانتر باشد قیمت این محصول نیز گرانتر خواهد شد.

کاربرد رابیتس :

 صنعت ساخت و ساز

برای انجام گچ کاری سقف

سیمان کاری نما

نگه داری ملات به منظور سنگ کاری

ابتدا رابیتس توسط سیم رابیتس بندی به میلگرد متصل می گردد و عملیات گچ کاری بر روی آن انجام می شود. رابیتس سقف به طور مثال رابیتس کاری سقف آشپزخانه و پذیرایی به این صورت انجام می شود.

این ورق در ساخت قفس آهنی نیز کاربرد دارد که مقاومت بالای آن نسبت به توری مرغی بیشتر است.

رابیتس برای مجسمه سازی مثلا برای پیکر تراشی نیز کاربردیست. مجسمه سازان از رابیتس برای فرم دادن سطوح سه بعدی پیچیده و منحنی های مرکب که در نهایت با گچ یا خاک رس و یا متریال دیگر پوشانده می شوند استفاده می کنند.

رابیتس جهت سقف‌های کاذب نیز کاربرد دارد، شایان ذکر است به یک سازه فلزی از نوع میلگرد با قطر ۶ میل نیاز دارد که روی آن توسط مفتول بسته شود.

 کارخانه های تولید کننده رابیتس:  

رابیتس مسعود 

رابیتس ایران 

انواع رابیتس بر اساس ستون

به ستون رابیتس، پل ستون نیز می گویند. این محصول از ۹ ستون ، ۱۱و  ۱۳ ستون تولید می‌شوند و همچنین ۳ چشمه می‌باشد . در هر ستون نیز دو چشمه یا سه چشمه تولید می‌شود.شایان ذکر است نوع ۱۳ ستونه با کیفیت تر است. در گچ‌کاری سقف و نمای ساختمان ، نوع ۱۳ ستونه سنگین کاربردی تر است.  


تولید رابیتس 

 از نورد سرد روی ورق‌های گالوانیزه‌ی گرم تولید می شود. ورق گالوانیزه به صورت رول‌هایی با عرض تقریبی یک متر در وسیله ای به نام دستگاه کویل (دستگاه رول بازکن) باز می شود و داخل دستگاه برش قرار داده می‌شوند. در این قسمت رول ورق را در فواصل تقریبی ۱۰ سانتی متری برش می‌زنند.

مراحل تولید رابیتس

معمولا افزایش ضخامت ورق با تعداد ستون و وزن آن رابطه‌ی مستقیم دارد ، هرچه ورق استفاده شده ضخیم‌تر باشد به همان میزان تعداد ستون و وزن این محصول تولید شده نیز بیشتر خواهد بود. ضخامت ورق‌های گالوانیزه برای تولید رابیتس معمولا بین ۰.۴ تا ۰.۶ میلی‌مترمی‌باشد و  پس از برش، ورق‌ها را داخل دستگاه مخصوص قرار می دهند ‌و طی عملیات نورد سرد و پرسکاری چشمه‌ها و ستون‌ها ایجاد می شوند،در آخر ورق پرس‌کاری شده، به عرض ۰.۶ متر توسط دستگاه کشش کشیده می شود  و یک برگ از این محصول تولید می شود.

پس از پایان فرآیند تولید براساس وزن، تعداد ستون و تعداد چشمه در بسته‌های ۱۰یا ۲۰ تایی بسته‌بندی می‌شوند.در مرحله‌ی آخر برگه‌هایی که  تولید شده اند براساس وزن به وسیله‌ی دستگاه گیوتین در طول‌های ۲.۴ متری برش زده می شوند.

 

 

 

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت رابیتس

ahanprice