قیمت سیم آرماتور

لیست قیمت روزانه فروش سیم آرماتور

سیم آرماتوربندی بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمانی سازی دارد و برای وصل کردن میلگردهای افقی به عمودی به کار برده میشود. از سیم آرماتوربندی برای  ثابت نگه داشتن میلگردها در ساختمان سازی استفاده می کنند لذا به این محصول که برای  آرماتوربندی و بیشتر توسط آرماتوربندان استفاده می شود سیم مفتول یا سیم آرماتوربندی نیز می گویند.

انواع سیم آرماتوربندی: 

1 – تسمه :

سیم های آرماتور تسمه  در کارخانه های تولید پروفیل از بازیافت شدن لبه های ضایعاتی خط تولید، تولید میشوند که نسبت به نوع فابریکی از مقاومت و کیفیت کمتری برخوردار هستند. سیم های آرماتوری ضایعاتی از1.5 تا سایز 4.5تولید میشوند که پر فروش ترین سایز آن 1.5 است که به سیم مفتول معروف است.

2 -  فابریکی :

به کلاف سایز6.5  فابریک میگویند که با دما دهی و نورد کاری نازک تر نیز میشود بسیاری کاربردیست.

کارخانه های تولید سیم آرماتور فابریک:

میهن نور 
 صنایع فولادزمانی
صنایع مفتولی تاجیک 

سیم رابیتس بندی و اسکوپ

سیم های رابیتس از سیم های پرمصرف هستند که علاوه بر مقاومت بالا در  برابر رطوبت از انعطاف بالایی نیز برخوردارند این نوع سیم از ورق گالوانیزه تولید میشود و پس از عملیات گرمادهی و اعمال عملیات نوردی کششی به شکل مفتول آماده بسته بندی و عرضه به بازار میشود. مفتول های رابیتس اغلب در ضخامت1.5 تولید میشوند و سایز های بالاتر یا پایین تر تلرانسی از سایز1.5 هستند.

انواع سیم رابیتس بر اساس نوع تولید: 

1 - گالوانیزه گرم :

سیم رابیتس نامیده می شود در نوع گالوانیزه گرم رابیتس کیفیت بالاتری دارد و در نتیجه از قیمت بالاتری برخوردار است در صنایع خاص و نظامی حتما از نوع گرم استفاده میشود زیرا مقاومت بسیارزیادی در برابر خوردگی از خود نشان میدهد. نوع گرم تولید داخلی میباشند.

به سایز 1.5سیم رابیتس اصطلاحا سیم اسکوپ نیز میگویند و به سایز1.2سیم رابیزبندی میگویند.

 از نوع اسکوپ بیشتر برای نمای ساختمان استفاده میشود و از سیم رابیزکاری بیشتر در نمای داخلی و بسته بندی ها و بست های معمولی استفاده میشود.

2 - گالوانیزه سرد :

سیم رابیت نیز گفته می شود که نوع سرد آن به دلیل قیمت کمتر بیشتر در بازار مصرف میشود و دلیل دیگری که باعث شده نوع سرد بیشتر در بازار استفاده بشود این است که ضخامت های آن کمتر از نوع گرم آن میباشد.
 
از معایب نوع سرد این است که ضخامت آن در طول مفتول یکسان نیست و همین امر باعث میشود مقاومت کمتری داشته باشد. در بازار معمولا نوع سرد وارداتی چینی هستند.برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و مشاوران آهن پرایس با شماره 54103-021 تماس حاصل فرمایید.

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
تهران
1401/03/03

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
1.5

کارخانه تهران

سیم فابریک بنگاه تهران
20,80090تومان
1401/03/03
توضیحات
2.5

کارخانه تهران

سیم فابریک بنگاه تهران
20,80090تومان
1401/03/03
توضیحات

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت سیم آرماتور

ahanprice