در حال دریافت اطلاعات...

اولویت نمایش براساس

قیمت فلنج کور مشهد

1403/04/30

قیمت های درج شده با احتساب 10% ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
2
قیمت فلنج کور PN16 کارخانه مشهد
15
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
3
قیمت فلنج کور PN16 کارخانه مشهد
15
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
4
قیمت فلنج کور PN16 کارخانه مشهد
15
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
5
قیمت فلنج کور PN16 کارخانه مشهد
15
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
6
قیمت فلنج کور PN16 کارخانه مشهد
15
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
8
قیمت فلنج کور PN16 کارخانه مشهد
15
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
8
قیمت فلنج کور PN16 کارخانه مشهد
20
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات

فلنج کور Blind Flange 

 فلنج کور یک دیسک صفحه با سوراخ هایی در اطراف آن است. فلنج کور را در انتهای مسیر لوله جهت انسداد مسیر جریان سیال به کار می برند.
فلنج کور برای عبور سیالات کاربرد ندارد و مسیر جریان توسط این فلنج ها مسدود است. فلنج های کور مانند یک صفحه دیسک هستند که در کنار خود دارای چندین سوراخ هستند که سوراخ ها جهت اتصال فلنج ها به فلنج های دیگر به وسیله پیچ و مهره استفاده می شوند. جهت آب بندی و جلوگیری از نشتی این فلنج ها از گسکت (Gasket) یا واشر در بین دو فلنج استفاده می شود. 
مهم ترین کاربرد فلنج های کور بستن یک مسیر خط لوله است.

 کاربرد فلنج کور 

جهت تعمیرات قسمتی از خط لوله
در هنگام لوله کشی جهت گسترش خط لوله در آینده
بستن یک خط لوله

چهار برند معروف تولید کننده فلنج کور

 MELESI، FAD، CROWN و GALPERTI.

استانداردو کلاس های فلنج کور

فلنج کور دراستانداردهای ابعادی از سایز 1.2 تا 120 اینچ تولید می گردندکه استاندارد مرسوم ASME B16.5 است. کلاسهای فلنج کور غالبا اسمی هستند و فلنج ها به طور معمول می توانند تا دوبرابر مقدار کلاس فشار را تحمل کنند. 

استانداردهای متداول فلنج کور

DIN 
 ASNI  : کلاس های متداول 150 ، 300 ، 600 ، 900 ، 1500 و 2500 می باشد که بیشترین فشار قابل تحمل بر اساس فشار PSI  در یک دمای مشخص است. 
ASTM : به متریال مورد استفاده در فلنج اشاره دارد، مهم ترین متریال هایی که در ساخت فلنج کور کاربرد دارند: 
ST37      
Stainless Steel 304 یا استنلس استیل 304
Stainless Steel 304 L یا استنلس استیل 304 L
Stainless Steel 316 یا استنلس استیل 316
Stainless Steel 316 L یا استنلس استیل 316 L ( L : Low Carbon )
ASTM A150
ASTM A350

قیمت فلنج کور 

قیمت فلنج کور به عوامل متعددی از جمله کیفیت و برند و میزان عرضه و تقاضا وابسته است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران آهن پرایس می‌توانید با شماره 021-54103 تماس حاصل فرمایید.

فلنج کور یکی از انواع اتصالات است که به شکل دیسک صفحه‌ای با سوراخ‌هایی در اطراف آن تولید می‌شود و معمولا برای انسداد مسیر جریان سیالات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول معمولا در سایزهای 1/2 الی 120 اینچ تولید می‌شود که عمدتا متناسب با سایز لوله‌ها است، اما سایز مورد نیاز مشتری نیز قابل تولید است.

فلنج کور بر اساس تحمل فشار و دما به کلاس‌های تقسیم‌بندی می‌شود که شامل کلاس‌های ۱۵۰، ۳۰۰، ۶۰۰، ۹۰۰، ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ است؛ اما اغلب فلنج‌ها بیش از این اعداد فشار تحمل می‌کنند.

کارخانه‌ها و کارگاه‌های متعددی در کشور وجود دارد که انواع فلنج‌ها را تولید می‌کنند؛ از جمله آنها می‌توان به کارخانه فلنج مشهد، ماشین سازی اراک، فد (FAD)، ملسی (mellesi)، فراری (ferrari)  و کرون (crowen) اشاره کرد.

راهنمای خرید فلنج کور

هنگام خرید فلنج از جممله نکاتی که باید به دقت بررسی کنید نوع استاندارد این محصول است؛ زیرا تفاوت استاندارد تأثیر زیادی در قیمت روز فلنج دارد. استاندارد فلنج هم از حمله این نکات است که باید بررسی شود، به طور کلی دو روش برای تعیین استاندارد فلنج کور وجود دارد؛ در ابتدا از فروشنده یا تولیدکننده درباره استاندارد تولید بپرسید و برگه مشخصات محصول یا شناسنامه آن را که معمولاً از طرف تولیدکننده در داخل بسته قرار می‌گیرد، مورد بررسی قرار دهید. دوم اینکه مشخصات درج‌شده بر روی بلایند فلنج را مرور کنید و حروف درج‌شده را با جدول‌های استاندارد مطابقت دهید، تا به استاندارد محصول دست پیدا کنید.

نکات دیگری که به طور مستقیم در تعیین قیمت روز فلنج کور اثرگذار است می‌توان به سایز اسمی لوله، میزان تحمل فشار و دما، تعداد و شکل‌ها سوراخ‌ها، تناسب فلنج با لوله، جنس و آلیاژ فلنج، برند تولیدکننده، کد حرارتی و کلاس فلنج و ضخامت محصول اشاره کرد. در نهایت توصیه می‌شود پیش از خرید حتما قیمت لحظه‌ای فلنج کور را در سایت آهن پرایس بررسی نموده و با کارشناسان اهن پرایس مشورت کنید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
فلنج کور چه کاربردهایی دارد؟

فلنج کور در صنایعی مانند خطوط انتقال انرژی، ایستگاه گاز، نیروگاه‌های برق و آب، خطوط کارخانجات دارویی، غذایی، شیمیایی، سکوی نفتی و کشتیرانی، کارخانه فولاد و کارخانه سیمان کاربرد دارد.

فلنج کور چه انواعی دارد؟

از نظر جنس مواد سازنده فلنج کور در انواع فلزی، کربن استیل، پلی اتیلن و آهنی تولید می‌‌شود.

چه نکاتی در خرید فلنج کور مهم است؟

هنگام خرید فلنج کور باید چند نکته مهم را مدنظر قرار داد که از جمله آنها می‌توان به قطر خارجی بدنه، قطر پیچ، مهره و حلقه، تراز سوراخ و ضخامت آن، کلاس فلنج، استاندارد تولید، موارد استفاده فلنج اشاره کرد.

-

قیمت فلنج کور

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!

ساعت کاری به پایان رسیده است با ثبت درخواست ، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.